Opel'den Mokka Ve Crossland Kampanyaları! Faizsiz Kredi, ÖTV Muafiyeti, Farklı Mesleklere Özel Ek İndirimler!

Otomobil satın almak isteyenlere Opel’in Mayıs ayı araba kampanyaları ile büyük fırsatlar elde ediyorlar. Opel’in Mokka ve Crossland modelleri için faizsiz kredi imkanı veriliyor. 

Finans 12.05.2022 - 20:00 12.05.2022 - 20:00 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil sahibi olmak için çok önemli maliyetlerin karşılanması gerekiyor. Firmalar ekonomik iklimden dolayı araç fiyatlarını her ay arttırmak durumunda kalıyorlar. Ancak vatandaşların alım güçlerinde bir artış meydana gelmediği için sıfır kilometre arabaları satın almak zorlaşıyor. Bu finansal güçlük otomobil firmalarının satış rakamlarına da yansıyor. Türkiye’de 2022 yılında herhangi bir otomobil firması henüz aylık satış hedeflerine ulaşamadı.

Araç satışlarında meydana gelen gerilemelerden dolayı firmalar araba kampanyalarına ayrı bir özen göstermeye başladılar. Mayıs ayı için müşterilere özel imkanlar sunan firmalardan birisi de Opel oldu. Opel’in seçkin modellerinden olan Opel Mokka ve Opel Crossland kampanya kapsamına sokularak müşterilere özel bir kredi imkanı sağlandığı bildirildi.

OPEL MOKKA ARABA KAMPANYASI MAYIS 2022

Mayıs ayı içerisinde Opel Mokka model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere Opel firması tarafından özel imkanlar sağlanıyor. Buna göre bu otomobil müşterilere 689.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu otomobili satın alırken müşteriler Opel’den faizsiz kredi kullanabiliyorlar. Bu kapsamda 100 Bin TL kredi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak çekilebiliyor.

Öte yandan Opel Mokka satın alırken sağlık çalışanlarına, avukatlara, polislere, öğretmenlere, askerlere ve onların birinci derece akrabalarına ek indirimler yapılıyor.

OPEL CROSSLAND KAMPANYASI MAYIS 2022

Opel’in kampanya kapsamına soktuğu bir diğer model Opel Crossland oldu. Bu araç için müşteriler 469.700 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanabiliyorlar. Müşteriler bu otomobili satın almak istediklerinde 12 ay vadeli 100 Bin TL kredi desteğini faizsiz olarak kullanabiliyorlar. Ayrıca bu model araç için ÖTV muafiyeti seçeneği de bulunuyor. ÖTV muafiyeti ile araç satın alma hakkı bulunanlar Opel Crossland model otomobili indirimli fiyatlarla satın alabiliyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@