Otomatik Ödeme Talimatı Ver, 100 Lirayı Kap! Fatura Öderken Para Kazan

Bankadan otomatik fatura ödeme talimatı veren kişilere 100 TL Para Puan hediye. Otomatik ödeme talimatı kampanyası haberimizde!

Finans 24.09.2021 - 21:00 24.09.2021 - 21:00 Gülcan Özer

Faturalarınızı hesabınızdan öderken 100 TL kazanmak ister misiniz? Kim istemez ki? Bu isteğiniz Yapı Kredi ile gerçeğe dönüşüyor. 10.10.2021 tarihine kadar vereceğiniz yeni otomatik ödeme talimatlarından 100 TL’ye kadar puan kazanabilir, kazançlarınızı World puan geçen alışveriş sitelerinde, mağaza ve marketlerde gönlünüzce harcayabilirsiniz.

1 Otomatik Ödeme Talimatı 10 TL, 5 Talimat 100 TL!

Cari hesabınızdan ya da kredi kartınızdan ödenecek faturalar için otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde;

1 yeni otomatik ödeme talimatı için 10 TL,

2 yeni otomatik ödeme talimatı için 25 TL,

3 yeni otomatik ödeme talimatı için 45 TL,

4 yeni otomatik ödeme talimatı için 70 TL ve

5 yeni otomatik ödeme talimatı için 100 TL puan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

TALİMAT yazıp bir boşluk bırakın ve ardından T.C kimlik numaranızı yazarak 4470’e SMS gönderin. SMS gönderiminin akabinde başvurunuzun alındığı ve onaylandığına dair bir mesaj alacaksınız. Bu mesajın telefonunuza iletilmesinin ardından başvurunuz geçerli olacak.

Şirket adına katılım sağlamak için TALİMAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra şirketinize ait Yapı Kredi müşteri numarasını yazarak 4470’e SMS gönderebilirsiniz. Şirket müşteri numaranızı şubenizden, internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden ya da Yapı Kredi mobilden öğrenebilirsiniz.

otomatik-ödeme-talimatı

Kampanyaya Şartları Nelerdir?

Yapı Kredi otomatik ödeme talimat kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekir;

Vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarını aynı bankaya son 6 ay içerisinde otomatik ödeme kapsamında verip iptal etmemiş olmanız gerekir.

Doğal gaz, su, elektrik, internet, cep telefonu gibi standart otomatik ödeme kapsamındaki faturalar ve HGS otomatik ödeme talimatları için geçerlidir.

Kampanyaya katılabilmek için kredi kartı ya da banka kartınızın olması şarttır. Puanlarınız kredi kartınıza yüklenecektir. Kampanya geçerliliği için 10 Kasım 2021 tarihine kadar faturalar en az 1 defa otomatik olarak ödenmelidir, bu sebeple otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturaları manuel olarak ödememeniz gerekir.

Kampanya sonunda 6 ay boyunca vermiş olduğunuz talimatları iptal etmemelisiniz. Tek bir fatura için yalnızca bir defa otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz, verdiğiniz faturayı iptal edip tekrar otomatik ödemeye vermeniz halinde 1 geçerli işlem olarak sayılacaktır.

Kampanyadan elde ettiğiniz puanlar 15.11.2021 tarihinde ve en geç 2 iş günü süreyle kartınıza yansıyacaktır.

5 fatura üzerinde vereceğiniz otomatik ödeme talimatları sayılmayacak olup kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum puan 100 TL’dir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@