ÖTV İndirimini Duyan Bankalar Gemileri Yaktı! Son Dakika Bilgisi Verildi, 0.49 Araç Kredisi Başvuruları Başladı

ÖTV indirimi ile araçlara ilgi arttı, taşıt kredisi kampanyaları başladı. Yapı Kredi, Akbank, Garanti, Vakıfbank, İş Bankası, TEB araç kredisi paketleri!

ÖTV İndirimini Duyan Bankalar Gemileri Yaktı! Son Dakika Bilgisi Verildi, 0.49 Araç Kredisi Başvuruları Başladı

Resmi Gazete ile yayımlanan ÖTV matrahı indirimi ile beraber uzun süredir alım için bekleyen vatandaşlar harekete geçti. Sıfır araç bayilerinde yeniden özlenen hareketlilik başlarken artan talep bankaları da harekete geçirdi.

Yüksek olan faiz oranları nedeni ile en çok para kazandıkları kalemlerin başında yer alan kredi müşterilerini kaybeden bankalar oluşan yoğun talepten daha fazla pay alabilmek adına araç kredisi faiz oranlarını ve kampanyalarını güncelledi.

ÖTV İNDİRİMİ BANKALARI HAREKETE GEÇİRDİ, FAİZ İNDİRİMİ HABERLERİ VE KAMPANYA DUYURULARI PEŞ PEŞE GELDİ!

Sıfır araç fiyatları için 68 bin liraya varan oranda indirim yapılmasını sağlayan ÖTV indirimi düzenlemesi ile beraber vatandaşlar yeniden araba satın almak için bayilere yönelirken bankaların kredi kampanyaları da peş peşe duyuruldu. Bankalar artan talep pastasından en büyük payı kendilerine alabilmek için duyuru üzerine duyuru yayımlarken bazı bankalar faiz indirimi yaparken bazı bankalar ise 3 ay ertelemeli kredi, masrafsız kredi, kolay kredi ve otomobil markaları ile anlaşmalı kredi gibi farklı seçenekler sundu.

049-araç-kredisi-kampanyası-başvurusu-başladı

0.49 TAŞIT KREDİSİ FIRSATI SUNULDU! YAPI KREDİ BANKASI VE FORD DUYURDU, EFSANE KAMPANYA GERİ DÖNDÜ

Her ikisi de Koç Holding şirketleri arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ile Ford yeni bir işbirliğine imza attı. Ford tarafından yapılan açıklamada "Her Şey Dahil Finans Paketli Ford Finans taşıt kredisi kullanarak, belirlenmiş sıfır km Ford binek araçlara 100 bin TL'ye 12 ay yüzde 0.49 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz" denilerek anlaşmalı sıfır araçlar için 100 bin liraya kadar 12 ay vadeli taşıt kredisi paketinin yüzde 0,49 faiz oranı ile verileceği duyuruldu.

en-uygun-araç-kredisi-hesaplama-tablosu-17-ağustos

BANKALARDA KREDİ FAİZ İNDİRİMİ YARIŞI BAŞLADI! EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Bankaların taşıt kredisi kampanyaları hız kazanırken şu anda en düşük araç kredisi faiz oranı yüzde 0,49 oranı ile Ford anlaşmalı araçlar için verilen Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyası oldu.

Normal taşıt kredisi paketlerinde ise en uygun araç kredisi veren banka yüzde 1,50 faiz oranı ile Vakıfbank olarak öne çıktı. Vakıfbank'ı yüzde 1,54 faiz oranı ile bir diğer kamu bankası olan Halkbank takip ederken Akbank yüzde 1,55 oranı ile ilk 3 içerisinde yer alan son banka oldu.