ÖTV KDV Derdi Yok! 45 Bin TL, 55 Bin TL Fiyatla 2011, 2013 Model Araçlar Satılıyor

Belediyeye ait 4 aracın satışı için ilan yayımlandı. Piyasanın yarı fiyatına satışı yapılacak araçlar için belirlenen fiyatlar, araçların özellikleri ve satış işlemlerine dair detaylar sizlerle.

Finans 17.09.2021 - 22:00 17.09.2021 - 22:00 Mustafa KARAGÖZ

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanlığı kendisine ait olan 4 aracın satışının yapılacağını kamuoyuna duyurdu. İhale ile ikinci el araç satışı yapacak olan belediye başkanlığı duyurusunda isteklilerin nasıl başvuru yapacaklarını açıkladı. Araçlar için belirlenen fiyatlara dair bir tablo yayımlayan Ortahisar Belediye Başkanlığı ek masrafları da ilan etti. 

PİYASANIN YARI FİYATINA SATILIK İKİNCİ EL ARABALAR

Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, piyasaya göre çok daha ucuz açılış fiyatları ile araçların satılacağı duyuruldu. Duyuruya göre belediye başkanlığı 2011 model ve 2013 model iki farklı binek otomobil satışı yapacak. Listede ayrıca iki adet kamyon satışı için de ihale ilanı bulunuyor. Söz konusu araç satışları için ilan edilen fiyatlar ise 30.000 TL'den başlıyor. 

Binek araçların 2011 model Renault Marka ve 2013 model Renault marka araç olduğunu ilan eden belediye başkanlığı bu iki araç için 45.000 TL ve 55.000 TL fiyat belirledi. Bunun dışında iki kamyon için ise 30.000 TL ve 40.000 TL muhammen bedeller açıklandı. 

Fiyat Tablosu

ortahisar belediyesi araç satışı,

Belediye başkanlığı araçlar için açıklamasında binek otomobillerin yürür durumda olduğunu ancak 2011 model aracın yağ eksilttiğini duyurdu. Diğer iki kamyon için ise yürür durumda olduğunu açıklayan belediye Deseto marka kamyonun direksiyonunda boşluk olduğunu açıkladı. 

İHALE BİLGİLERİ

Söz konusu araçların satışların nerede ve nasıl yapılacağını açıklayan Trabzon Ortahisar Belediye Başkanlığı araç satış ihale ilanında "Trabzon Ortahisar Belediye Başkanlığına ait aşağıda özellikleri yazılı  araçların ,  2886  Sayılı  Devlet  İhale  Kanununun 45. Maddesine göre  KDV hariç ( KDV, mevzuatına uygun olarak belirlenen oran üzerinden alınacaktır)  açık artırma  usulü ile  satılacaktır." açıklamasında bulundu. 

İhale Tarihi

2 binek otomobil ve iki kamyon için düzenlenecek ihale 23 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Başvuru işlemleri ise ihale tarihine kadar yapılacak. 

Başvuruda bulunacak olan istekliler Ortahisar Belediyesi Deliklitaş Mevkii Makine İkmal Bakım ve Onarım  Müdürlüğü Bürosundan ihale şartnamesini inceleyecekler. İhale şartnamesinde yer alan tüm hususların başvuru için uygun olması durumunda ihale geçici teminat bedeli ödenerek başvurular yapılacak. Başvuru işlemleri için ihale şartnamesi 75 TL karşılığında kurumdan alınacak. Talep edilen tüm evrakların derlenmesi, ihale geçici teminat bedelinin ödenmesiyle Ortahisar Belediyesi Deliklitaş Mevkii Makine İkmal Bakım ve Onarım  Müdürlüğü Bürosuna başvurular yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@