Özel Okul, Kurs, Üniversite İhtiyaçlarına Denizbank'tan Eğitim Kredisi!

Denizbank okul öncesi dönemde her türlü eğitim ihtiyaç için yeni bir kredi paketi açıkladı. Eğitim Kredisi adıyla sağlanacak pakette uygun faiz ve özel ödeme seçenekleri bulunuyor.

Özel Okul, Kurs, Üniversite İhtiyaçlarına Denizbank'tan Eğitim Kredisi!

Türkiye'de milyonlarca öğrenci eğitim hayatına başlayacak. Eylül ayında yüz yüze eğitimin başlamasının ardından bir buçuk yıllık ara son bulmuş olacak. Bu dönemde ekonomik zorluk yaşayan ancak nakit ihtiyacı olanlar için bankalardan eğitim kredileri geldi.

DENİZBANK'TAN EĞİTİM KREDİSİ

Denizbank'ta ister kendi eğitimi isterse de çocuğunun eğitimi için nakit ihtiyacı duyanlara eğitim kredisi sağlayacağını duyurdu. Banka kredi açıklamasında kredi kullanım alanlarını açıkladı.

Uzun vadeli ödeme planıyla kullanılabilecek kredi için Denizbank "Geleceğinize ara vermeyin şubelerimize gelin en büyük destekçiniz DenizBank olsun! Deniz'den, size özel ödeme seçenekleri ve 36 aya varan vadelerle ile Eğitim kredisi! Eğitim Kredisi ile her türlü özel okul, üniversite veya özel kurs ücreti gibi eğitim ihtiyaçlarınızı finanse edebilir, dilediğiniz eğitim imkânlarından yararlanabilirsiniz." açıklamasında bulundu.

Kredi Özellikleri

Eğitim kredisi kullanmak isteyenler için banka kredi özelliklerini tek tek ilan etti. Banka kısa vadeli ödeme planıyla uzun vadeli ödeme planında faiz oranlarını olduğunu ilan etti. Toplam 3 yıllık - 36 ay vadeli bir ödeme planı hazırlayan Denizbank'ın güncel kredi faiz oranı şu şekilde;

* 12 ay vadeli 10.000 TL eğitim kredisi aylık yüzde 1.90 faiz oranıyla 961 TL taksitle ödenir.

* 24 ay vadeli 10.000 TL eğitim kredisi aylık yüzde 1.90 faiz oranıyla 545 TL taksitle ödenir.

* 36 ay vadeli 10.000 TL eğitim kredisi aylık yüzde 1.90 faiz oranıyla 410 TL taksitle ödenir.

Kredi Faiz Tablosu

eğitim kredisi denizbank

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Denizbank eğitim kredisi için başvuru yapacak olanlardan bazı evraklar talep ediliyor. Bankanın resmi sitesinde ilan edilen evrak listesi "Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi Gelir belgesi ( maaş bordrosu, maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak şirketin imza sirküleri, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası) Yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneği Öğrenci kabul belgesi" belgelerinden oluşuyor.

Eğitim kredisi kullanacaklar ilan edilen evrak listesi ve kimlik belgeleri ile Denizbank şubelerine başvuru yapabilirler. Bankanın onay vermesi durumunda istenilen kredi tutarı 36 ay vade ile kullanılabilecek.