Para Anında Hesaba Geçiyor! İş Bankası ATM'den 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Nakit ihtiyaçları yükselen vatandaşlar kendilerine en uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırırken İş Bankası oldukça uygun maliyetlere finansal sorunlara derman oluyor.

Para Anında Hesaba Geçiyor! İş Bankası ATM'den 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Türkiye'de nakit ihtiyaçları konusunda vatandaşlar zor bir süreçten geçiyorlar. Bu zorlu süreç aşılmaya çalışılırken bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları oldukça büyük bir önem arz ediyorlar. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak nakit sorunlarını çözen vatandaşların sayısı oldukça fazlalaştı.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş bankası da uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındaki yerini aldı. İş Bankası tarafından yapılan uygulamaya göre bir yandan müşterilere bir yandan düşük faiz uygulanırken bir yandan da esnek ödeme imkanları veriliyor. Bu şekilde ekonomik daralma döneminde İş Bankası'ndan müşterilerine finansal destek açılımı geldi.

3 AY ÖDEME YAPMAK YOK!

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelliklerinden birisi de müşterilere 3 ay ödemesiz dönem imkanı tanıması oldu. Bu şekilde ödeme planlaması için bütçelerini hazır hale getirmek amacıyla ekstra zaman kazanan müşteriler kredi geri ödemelerini de oldukça sağlıklı bir şekilde yapabiliyorlar.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uygulanan kredi faizi oldukça merak ediliyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıklarında İş Bankası aylık yüzde 1,60 kredi faizi ile finansman desteği veriyor. Bu kredi faizi bankacılık piyasasının ortalamasına bakıldığında iyi sayılabilecek oranlardan birisi oluyor.

İŞ BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,60 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile müşteriler 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çektiklerinde bankaya her ay 1.936 TL kredi taksiti ödüyorlar.

iş bankası kredi hesaplama 50 bin lira

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bu başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini de öğrenmek için araştırma yapıyrlar. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler farklı kanalları kullanarak İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurularını İşCep uygulaması, internet şubesi, telefon bankacılığı, ATM'ler ve banka şubeleri aracılığı ile kabul ediyor. Bu kredi başvurularına kısa süre içerisinde onay veren İş Bankası, müşterilerin talep ettiği kredi tutarını hemen ilgili banka hesaplarına yatırıyor.

SONRAKİ HABER