Para Arıyorum Diyenlere Halkbank'tan Aynı Gün İçinde 1.947 TL Taksitle 50 Bin TL Hızlı Kredi!

Nakit sıkışıklığı içerisinde olan vatandaşlara Halkbank tarafından hızlı ihtiyaç kredisi veriliyor. Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası'nın özellikleri nelerdir? 

Finans 03.11.2021 - 02:28 03.11.2021 - 02:28 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler uzun bir süredir vatandaşların aleyhinde olmaya devam ediyor. Yüksek enflasyondan dolayı yaşanan hayat pahalılığı derin bir nakit krizini de beraberinde getirdi. Borçlarını ödemeyi aksatan vatandaşların ailelerinin geçimlerini sağlarken dahi büyük bir sıkışıklık içerisinde kendilerini buluyorlar. Bu durum da ihtiyaç kredilerine olan talepleri arttırıyor.

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Nakit sorunlarına çözüm arayanlar kendilerine hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verecek bankalara dair araştırmalarını yoğunlaştırdılar. Son dönemlerde ise Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası çok büyük bir ilgi görmeye başladı. Halkbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere avantajlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verildiği ilan edildi. 

AZAMİ KREDİ VADESİ KAÇ AY?

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası kapsamında müşterilere en az 1.000 TL en fazla ise 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu krediler için uygulanan azami vade süresinin ise 36 ay olduğu bildirildi. Müşteriler 36 ay vadeli ihtiyça kredisi çekerek nakit problemlerine hızlı bir şekilde finansal çözüm üretebiliyorlar.

HALKBANK HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank'tan hızlı kredi kullanmak isteyenler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, Halkbank Dialog ve Halkbank internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Müşterilerin başvuruları oldukça hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınıyor. Hızlı kredi başvvurularına cevaplar yine hızlı bir şekilde veriliyor. Kredi başvuru sonuçları müşterilerin cep telefonlarına SMS olarak gönderiliyor. 

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası'nın maliyetleri hakkında da bankadan açıklama yapıldı. Banka tarafından verilen bilgilere göre kredi faizlerinde müşterilere iki ayrı seçenek sunuluyor. Kredi tahsis ücreti ödemeden kredi çekmek isteyen müşterilere aylık yüzde 1,68 faiz oranı uygulanıyor. Ancak kredi tahsis ücreti ödeyerek ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler ise aylık yüzde 1,63 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi alabiliyorlar.

50 BİN TL HIZLI KREDİ MALİYET HESAPLAMASI

halkbank hızlı kredi maliyet hesaplaması

Halkbank'tan hızlı kredi çekmek isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Buna göre 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler kredi tahsis ücreti öderlerse aylık 1.947 TL taksitle, kredi tahsis ücreti ödemeden ise aylık 1.966 TL taksitle ödeme yapabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@