Parasını Bankaya Yatırana Yüksek Faiz Getirisi Garanti Bankası E-Vadeli Hesap Hoş Geldin Faizi!

32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranları yükseldi, parasını bankaya yatıranlara yüksek kazanç müjdesi geldi. İnternetten vadeli mevduat hesabı açanlara Garanti Bankası yüksek faiz verecek.

Finans 11.01.2022 - 16:29 11.01.2022 - 16:29 Gülcan Özer

Bankaların mevduat faiz oranları yarışı tüm hızı ile devam ederken yaşanan yükseliş bankada parası olanları sevindirdi. Garanti Bankası 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı için yapmış olduğu güncelleme ile internetten hesap açan müşterilerine yüzde 20 hoş geldin faizi vereceğini açıkladı. 

Garanti Bankası vadeli mevduat faizi hesaplamasında yeni oranları duyurdu. Garanti Bankası tarafından sunulan e vadeli hesap ile aynı zamanda hesap sahiplerine istedikleri zaman para çekmesine de olanak sağlandı. Hesaptan para çekilmesi durumunda vadenin bozulmayacağı duyuruldu. 

GARANTİ BANKASI HOŞGELDİN FAİZİ E VADELİ HESAP KAMPANYASI DUYURULDU! 

Garanti BBVA Bankası tarafından yapılan açıklamada "Son 1 ay içerisinde vadeli hesap açmadıysanız ve mevcutta kullandığınız bir vadeli hesabınız yoksa, kampanya tutar* ve vade aralıklarında e-Vadeli Hesap açarak kampanyadan faydalanabilirsiniz" ifadelerine yer verilerek son 1 ay içerisinde vadeli hesap açmayan kişilerin düzenlenen kampanyadan yararlanabileceklerini duyurdu. 

E Vadeli hesap ile farklı vade ve tutarlara daha yüksek faiz getirisi kazanma imkanı sunulurken e vadeli hesabı açtığınız anda para kazanmanıza da olanak sağlanıyor. 

garanti bankası e vadeli mevduat hesabı 11 ocak

Uzun vadeli hesap açan kişilere valör avantajı da sunulurken TL hesap yanı sıra dolar ve Euro gibi yabancı para birimleri ile de hesap açma fırsatı sunuldu. Hesap açan kişilere Anapara ve Faiz Temdit, Anapara Temdit ve Temdit Etmesin şeklinde vade sonu seçenekleri de tanındı. Garanti Bankası internet şubesi üzerinden e vadeli hesabınızı kendiniz açabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@