Paraya Sıkışanlara Faiz Sürprizi! Akbank'tan Düşük Faizle 80 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak için uygun maliyet arayışında olan vatandaşlar için Akbank yeni bir imkanı duyurdu. Akbank ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde kaçtır? 

Finans 14.09.2021 - 02:26 14.09.2021 - 02:36 Engin Uzunoğlu

Nakit sıkışıklıklarına çözüm arayışında olan ve düşük maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran müşterilere Akbank tarafından güzel bir haber verildi. İhtiyaç kredisi faizlerinde kademeli indirim yapan Akbank, müşterilere uygun maliyetler eşliğinde nakit desteği veriyor. Bu nakit desteğini değerlendirmek isteyen müşteriler kampanyanın detaylarını inceliyorlar. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yapmak isteyen müşteriler kampanya detaylarını merak ediyorlar. Akbank tarafından açıklanan kampanyaya göre müşteriler düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. 

Ayrıca müşterilere bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çeşitli imkanlar da veriliyor. Kredi ödeme ertelemeden esnek ödeme imkanlarına kadar çeşitli avantajları kullanan müşteriler nakit sorunlarını bir anda çözebilme imkanına kavuşabiliyorlar. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bankaya bu kredi taleplerini çeşitli yollarla gerçekleştirebiliyorlar. Oldukça kolaylıklar tanınan müşteriler Akbank'ın internet sitesi üzerinden tek bir tıkla kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Ayrıca bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı gibi kanalları üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca banka şubeleri de müşterilerin ihtiyaç kredisi başvuruarını alıyor. 

AKBANK 80 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,55 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 80 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kredi taksiti olarak aylık 3.068 TL ödeme yapıyorlar. Vade süresince sabit faiz uygulanırken gecikmeye düşmeyen müşteriler ekstra maliyet ile karşılaşmıyorlar. 

akbank 80 bin tl ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR?

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden bazı koşullar aranmaktadır. Bankacılık usulleri gereği ihtiyaç kredisi talep eden müşteriler 18 yaşın üzerinde olmalıdırlar. Ayrıca müşterilerin ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için risk ve istihbaratlarında olumsuzluk bulunmamalıdır. Bu şartlarını yerin egetirmeyenlere Akbank tarafından ihtiyaç kredisi verilmemektedir. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanma aşamasında müşterilerden bazı belgeler talep ediliyor. Buna göre müşteriler kimlik belgesi bildirmeliler. Bu gelgeler nüfus cüzdanı olabildiği gibi pasaport da olabilir. Ayrıca müşterilerden adres belgesi de talep edilmektedir. Müşteriler kendi isimlerine göre oluşturulmuş fatura ibraz edebildikleri gibi ikametgah belgesi de verebilirlar. Bunun yanında Akbank, ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilerden gelir belgesi de talep etmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@