Peşinatsız 180 Ay Vade İmkanı! QNB Finansbank Yüzde 100 Konut Kredisi Kampanyası!

Yeni bir ev satın almayı kafasına koyanlar peşinat ödemeden konut satın almanın yollarını arıyorlar. QNB Finansbank, konut kredisi kampanyası ile müşterilere yüzde 100 oranında ev finansmanı veriyor.

Peşinatsız 180 Ay Vade İmkanı! QNB Finansbank Yüzde 100 Konut Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank 180 Ay Vadeli Konut satın almak yüklü maliyetleri karşılamakla mümkün olmaya başladı. Fiyatlarda meydana gelen artışlar nedeniyle farklı ödeme seçenekleri devreye girmeye başladı. Bir ev satın alırken peşinat ödemesini karşılayamayacak olan vatandaşlar bankalardan yüzde 100 oranında kredi çekmenin yollarını arıyorlar.

YÜZDE 100 ORANINDA KONUT KREDİSİ

QNB Finansbank tarafından müşterilere sunulan konut kredisi kampanyasına göre satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin yüzde 100'ü kredilendirilebiliyor. Üstelik QNB Finansbank'ın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre bu konut kredisi içim müşterilere 180 aya kadar vade yapılabiliyor.

SABİT FAİZ GARANTİSİ

Peşinatsız bir şekilde ev satın almak isteyecek olan vatandaşlara bulunamayacak imkanları sunan QNB Finansbank bu kredi ürününde sabit faiz sistemini uyguluyor. Kredi vadesi süresince müşterilerin karşılaşacakları faiz oranı aynı oluyor. Değişken faiz uygulanmaması nedeniyle de müşterilerin borçlarında herhangi bir yükselme olmuyor.

BİREYSEL MÜŞTERİLER YARARLANABİLİYOR

QNB Finansbank kampanya açıklamasına göre peşinatsız konut kredisini müşteriler yalnızca tapuda mesken yazılı yerler için çekebiliyorlar. Ayrıca bu kredi kampanyasından kurumsal müşteriler yararlanamıyor. Peşinatsız konut kredisi sadece bireysel gerçek müşterilere veriliyor.

TEMİNAT VE KEFİL İSTENİYOR MU?

Peşinatsız QNB Finansbank konut kredisi çekmek isteyecek olan müşterilerden teminat ve kefil istenip istenmeyeceği de merak konusu oluyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler teminat olarak satın alınacak evi gösteriyorlar. Genel olarak bu kredi için banka müşterilerinden kefil istemezken gerekmesi durumunda bu yönde de talepte bulunulabiliyor.

300 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan 180 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,69 kredi faizi uygulanıyor. Vade sayısı 120 aya düşürülünce ise kredi faizi de aylık yüzde 1,51'e düşürülüyor.

180 ay vadeli 300 Bin TL konut kredisi için QNB Finansbank müşterilerinden aylık 5.331 TL kredi taksiti talep ediyor. Bu kredi için toplam maliyet ise 959.592 TL oluyor. Bu toplam maliyet herhangi bir peşinat ödemesi olmadan 15 yılda geri ödeniyor.

finansbank konut kredisi hesaplama

QNB Finansbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerin banka şubelerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Ön başvuru farklı kanallardan yapılabilse de nihai başvuru için banka şubesine gitmek gerekiyor.

SONRAKİ HABER