Petrol Ofisi Kampanyayı Patlattı: LPG Otogaz, Benzin ve Motorin Alanlara 40 TL İndirim Açıklandı!

Brent petrol fiyatı dalgalı olarak seyretmeye devam ederken akaryakıt fiyatlarına zam beklentisi açıklanmıştı. Petrol Ofisi ve TEB kampanyası ile benzin, motorin ve LPG otogaza indirim açıkladı!

Finans 20.04.2022 - 08:49 20.04.2022 - 08:49 Gülcan Özer

Son dönemde brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş nedeni ile iç piyasada ne yazık ki benzin ve motorin fiyatları içinde rekor zamlar açıklanmıştı. Rusya'nın Ukrayna topraklarına girmesi ile bölgede tansiyonun yükselmesi ile brent petrol fiyatı 100 doları sert bir şekilde aşmıştı. 

Rusya'ya karşı Amerika başta olmak üzere batılı ülkelerin peş peşe açıkladıkları yaptırım kararları ile brent petrol fiyatındaki yükseliş her geçen gün artmış, 140 dolar seviyesinin görülmesi ile benzin ve motorin fiyatlarında 25 TL konuşulmaya başlanmıştı. Süreçte brent petrol tekrar 100 doların altına çekilse de ne yazık ki benzin, motorin ve LPG otogaz fiyatlarına beklenen oranlarda indirim gelmemişti. 

BRENT PETROL FİYATI DALGALANDI, YENİ ZAMLAR PEŞ PEŞE AÇIKLANDI! 

Yaşanan gelişmeler ile brent petrolün fiyatı yeniden dalgalanmaya başlarken 110 doların üzerine çıkması ile motorine zam gelmiş, benzin içinde zam beklentisi açıklanmıştı. Brent petrolün düştüğü dönemlerde indirim yapılmaması, en ufak bir yükselişte ise akaryakıt fiyatlarına zam yapılması tepkilere neden olmuş, sosyal medyada günlerce konuşulmuştu. 

petrol-ofisi-fiyatlarına-indirim

TEB VE PETROL OFİSİ ORTAK KAMPANYA DÜZENLEDİ, BENZİN, MOTORİN VE LPG OTOGAZA 40 TL'LİK İNDİRİM GELDİ! 

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan yükseliş tüm hızı ile devam ederken araç sahipleri de ucuz benzin ve motorin almak için düzenlenen akaryakıt kampanyalarını daha da yakından takip etmeye başlamıştı. Süreçte yeni bir kampanyayı ise Petrol Ofisi duyurdu. TEB ile Petrol Ofisi tarafından yapılan ortak kampanya kapsamında TEB Bonus Kredi Kartları’nızla 1 Nisan – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi İstasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlara 40 TL indirim verileceği ilan edildi. 

po teb kampanyası

Söz konusu kampanyaya SMS ile katılanlara 30 TL, TEB uygulaması üzerinden katılanlara ise 40 liralık indirim uygulanacağı ilan edilirken SMS ile katılım için ilk harcamadan önce PO yazıp 4616’ya SMS gönderilmesi yeterli olacak.  Kazanılan 40 liralık indirim kampanyanın sona ermesinin ardından 24 Haziran 2022 tarihinde kartlara indirim olarak yansıtılacak.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@