Bu Fiyatlara Bulamazsınız! Ziraat Bankası 2. El Skoda Superb, Ford Focus, Renault Fluence Satıyor

Ziraat Bankası ikinci el araç satışı kapsamında 3 farklı marka ve model araç satacağını duyurdu. Ziraat Bankası tarafından yayımlanan duyuruda araçların ilk teklif fiyatları da duyuruldu.

Bu Fiyatlara Bulamazsınız! Ziraat Bankası 2. El Skoda Superb, Ford Focus, Renault Fluence Satıyor

Ziraat Bankası ikinci el araçları piyasadan daha ucuz fiyatlarla ilk teklif üzerinden satışa çıkarıyor. İhale usulü yapılan satışlara başvuru yapacak olan vatandaşlar için ise satış listesine çok sayıda duyuru bulunuyor.

Çoğunluğu binek otomobil olsa da Ziraat Bankası listesinde otobüs, minibüs, ticari araçlar, toplu taşıma araçları, iş makineleri de yer alıyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN ÇOK UCUZ ARAÇ SATIŞI

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan araç satış listesinde yer alan 3 farklı araç dikkat çekiyor. Skoda Superb Ford Focus Renault Fluence marka model araçlar için yayımlanan satış ilanı piyasaya göre çok ucuz konumda. Ayrıca araç satışları için ilan edilen fiyat listelerinde vatandaşların dikkat etmeleri gereken hususlar bulunuyor.

Çünkü banka bu araçların ilan edilen fiyatlar üzerinden satışa çıkarıldığını duyurdu. Eğer ihaleye katılım fazla olursa ilk teklif fiyatları yükselebilir. Vatandaşlar araçlar için teklif verecekleri zaman daha önce teklif verilmemişse bankanın duyurduğu muhammen bedel üzerinden teklif verecekler. Ancak teklif verilmiş ise son verilen teklif üzerinden bir teklif sunacaklar.

GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Bankanın resmi sitesinden ilan ettiği güncel ikinci el araç satış duyurularında yer alan fiyat listesini aşağıda paylaştık. ilan edilen tabloda ki araçlar kısa süre önce duyurulmuş olup vatandaşlar ilk teklif fiyatı üzerinden teklif sunabilecekler.

ziraat araç satış

ARAÇLARI ALMADAN ÖNCE GÖRMEK İÇİN

Araçları almadan önce görmek için bankanın satış ilanına ulaşmanız gerek. Banka satış tablosunda araçların hangi il ve hangi ilçede yer alan banka şubesinde olduğunu bildirir. İlan edilen şubeye gidecek vatandaşlar araçları görebilir, inceleyebilir. Araçları görmek isteyenler bu işlemi banka şubelerinin açık olduğu ve saatlerde görebilirler.

ARAÇLAR İÇİN BAŞVURU EKRANI

İkinci el araç satışları için vatandaşlar ister banka şubelerinden şahsen başvuruda bulunurlar isterlerse de Ziraat Bankası internet bankacılığı işlemleri üzerinden elektronik başvuru yaparlar. İHale başvuru işlemlerinin ardından ihale sürecine katılacak olan istekliler araçlar için verebilecekleri ücreti verecekler.

İhalenin kaldığı kişi daha sonra araç alım satım sürecini ilgili banka şubesiyle tamamlayacak. Banka şubesi üzerinden ödemeyi yapacak olan istekli daha sonra aracı teslim alacak.

SONRAKİ HABER