PPK Öncesi Vakıfbank'tan Kredi Atağı! 4'lü Paket Bugün Duyuruldu

Vakıfbank PPK faiz öncesi 4 farklı kredi paketi ile devrede. Ev alacaklara konut kredisi, araba alacaklara taşıt kredisi, ihtiyacı olanlara nakit kredi sağlıyor. İşte kampanyalı Vakıfbank kredileri.

Finans 15.11.2021 - 14:46 15.11.2021 - 14:46 Mustafa KARAGÖZ

Kasım ayı PPK toplantısı 18 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek. PPK toplantısından temel beklenti faiz oranlarında indirim olması. Faiz indirimi gelmesi durumunda ise konut kredisi faiz oranlarının düşmesi bekleniyor. 

PPK öncesi beklentiler bu yönde olurken Vakıfbank'tan yeni adımlar geldi. Banka bazı kredi paketlerini yeniledi. Yeni paketler öncesinde devam eden başka kampanyalar da bulunuyor. Vakıfbank'ın tüm kredi kampanyalarını derledik. 

EV ALACAKLARA KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank standart konut kredisi paketi ile ev alacak müşterilerine aylık yüzde 1.29 faiz oranıyla 120 ay vadeli konut kredisi sağlıyır. Ancak bankanın kampanyalı konut kredisi bulunuyor. 

Resmi sitesinden bir açıklamada bulunan Vakıfbank yayımladığı duyurusunda Yeşil Ev Konut Kredisi sağlayacağını duyurdu. Yeşil ev konut kredisi kampanyasında A sınıfı ve B sınıfı enerji kimlik belgesine sahip konutlara daha ucuz konut kredisi verilecek. Banka açıklamasında 120 ay vadeli konut kredisi A sınıfı enerji kimlik belgeli konutlar için yüzde 1.25 olarak uygulanacağını ilan etti. 

yeşil ev kredi kampanyası vakıfbank kasım 2021

Yüksek limit oranının geçerli olacağı kampanyayla; Enerji performansına göre A sınıfı konutlar için ekspertiz değerinin maksimum %90’ına, B sınıfı konutlar için ise ekspertiz değeri 500.000 TL’ye kadar maksimum %90’ına, 500.000TL üzerinde ise maksimum %85’ine kadar konut kredisi verilecek. 

ARABA ALACAKLAR İÇİN KREDİ PAKETİ

Vakıfbank'ın sıfır konut alımları için ayrı, ikinci el konut alımları için ayrı ve doğa dostu araç kredisi bulunuyor. 

Doğa dostu araç kredisi doğaya karşı sorumluluğunu bilen, tercihlerini karbon salınımı çok daha az olan elektrikli ve hybrid araçlar yönünde yapan müşterilere verilecek. Bu kredi paketi ile daha düşük faiz ile kredi kullanmak mümkün olacak. 

Vakıfbank müşterilerinin sıfır araç alımlarına veya ikinci el araç alımlarına 48 ay vadeli krediler ile aracılık ediyor. Bankanın güncel kampanyalı kredi faiz oranları ise yüzde 1.50 bandında. 

vakıfbank kredi n11 0 faiz

ALIŞVERİŞLER İÇİN YÜZDE 0 FAİZ

Vakıfbank müşterilerinin n11 adlı internet sitesinden alışveriş yapmaları durumunda yüzde 0 faizle kredi sağlıyor. 6 ay vadeli kredi ile 5.000 TL limitli kredi kullanılabilecek. Banka bu kredi ile ihtiyaçların ertelenmemesini amaçlıyor. Kredi başvuruları n11 alışveriş sitesinde alışveriş yapanlar için ödeme aşamasında yapılıyor. Onay hemen verilip ödeme kredi ile sağlanıyor. 

36 AY VADELİ 50.000 TL

Nakit ihtiyaçlar için kampanyalı kredi veren Vakıfbank, 50.000 TL krediye 36 ay vade sağlıyor. Yüzde 1.55 faizle kredi veren banka geri ödemeler için Aylık eşit taksitli,

kampanyalı ihtiyaç kredisi kasım vakıfbank

Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli ödeme seçenekleri sunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@