Pratik Finansman Kart ile Bu Banka Vatandaşın Tüm İhtiyaçlarını Karşılıyor! Bu Kart Limitler Olmadan Kredi Sunuyor!

Bankalar ihtiyaç kredilerinde yenilikçi kampanyalar yapmaya devam ediyor. Albaraka Türk Pratik Finansman Kart ile vatandaşların tüm ihtiyacını karşılıyor!

Finans 19.05.2022 - 15:40 19.05.2022 - 15:43

Albaraka Türk Katılım Bankası avantajlı bir ihtiyaç finansmanı türü ile vatandaşların finansman ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Pratik Finansman Kart ürünü sayesinde ihtiyaç finansmanını cebinizde taşıyarak birçok işlemi kredi kartı limitlerine takılmadan ve ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Teknoloji ürünlerinden sağlık harcamalarına, ev aletlerinden okul harcamalarına kadar birçok alanda ortaya çıkacak tüm ihtiyaçlarınız için Pratik Finansman Kart ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz.

3 Aya Kadar Ödemesiz Dönem Fırsatı!

Albaraka Türk Pratik Finansman Kart ile 3 aya varan ödemesiz dönem avantajlarından yararlanarak birçok farklı alanda harcamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 36 aya varan vade seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz kampanya kapsamında, kartınıza tanımlanacak finansman limiti ile parçalı harcamalar yapabilirisiniz. Ayrıca birden fazla finansman kullanımı da yaparak vatandaşların artan ihtiyaçlarına en cazip çözüm önerileri sunulacak.

Pratik Finansman Kart Özellikleri

albaraka-türk-yatırım-haberi

Pratik Finansman Kart, ihtiyaç finansmanınızı cebinizde taşıyabileceğiniz, Albaraka Türk’ün yeni bir ürünü olarak tanımlanmaktadır. Karta tanımlı ihtiyaç finansmanı limitine göre parçalı harcamalar yapılabilmektedir. 3 aya kadar ödemesi döneme sahip olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca 36 ay vade ile 60.000 TL’ye kadar finansmandan sadece Pratik Finansman Kart ile yararlanılması da mümkündür.

Kredi kartı olmadığı için kredi kartında belirlenecek limitlere takılmadan, ihtiyaç finansmanı kullanarak Pratik Finansman Kart ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır. Yüzde 1,79 kâr oranları ile faizsiz olarak kullandırılan kart sayesinde vatandaşların artan birçok ihtiyacına yanıt bulması sağlanıyor.

Pratik Finansman Kart Başvurusu

POS cihazı olan tüm mağaza ve işyerlerinde sayısız sektörde kullanılabilecek Pratik Finansman Kart başvurusu onaylanan kişilere kartları kurya ile teslim edilmektedir. Ayrıca başvuru onayı sonrasında kartın elinize ulaşmasını beklemek zorunda kalmadan veya kartınız yanınızda yoksa bile QR Kod ile Öde seçeneği üzerinden POS işlemlerinin de yapılması sağlanmaktadır. İhtiyaç finansmanını kart ile buluşturan yenilikçi çözüm sayesinde kolayca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@