QNB Finansbank 30 Bin TL, 40 Bin TL, 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama Tabloları

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler kredi maliyet araştırması yapıyorlar. 30 Bin TL, 40 Bin TL, 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler QNB Finansbank'a kaç TL aylık taksit ödüyorlar?

Finans 14.05.2022 - 18:14 14.05.2022 - 18:14 Engin Uzunoğlu

Türkiye'nin son dönemlerde içerisine girdiği ekonomik türbülans çok sayıda vatandaşın ciddi şekilde etkilenmesine neden oldu. İnsanlar elde ettikleri gelirler ile hayat standartlarının gerektirdiği masrafları karşılayamaz ve varsa borçlarını sağlıklı bir şekilde ödeyemez hale geldiler. Tüm bu finansal krizin geçici çözümü olarak ise bankalardan ihtiyaç kredisi çekilmesi görülmeye başlandı. En avantajlı kredi faizlerinden birisini sunan QNB Finansbank'ın ise ihtiyaç kredisi kampanyasına dair büyük bir ilgi oluştu. QNB Finansbank hangi maliyetlerle ihtiyaç kreddisi veriyor? 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Nakit destek almak için QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmayı seçenler karşılaşacakları koşulları merak ediyorlar. Öncelikle QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,79 faizle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı elde ediyorlar. Bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren özel bir banka bulunmuyor. Kamu bankalarının ise özel kredi kampanyaları ile bu faizle kredi imkanı sağlanabiliyor. Bundan dolayı QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak oldukça avantajlı finansal bir desteği ifade ediyor.

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler belirli vade sürelerine uymak durumundalar. Bu kapsamda müşteriler 36 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 36 ay vade imkanı ise sadece 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için sağlanıyor. Müşterinin talep ettiği ihtiyaç kredisi tutarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkması durumunda bu kıredilere en fazla 24 aya kadar vade yapılabiliyor. Vade sürelerinin azami miktarı için banka herhangi bir müşterisi için istisna uygulaması yapamıyor.

QNB FİNANSBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

30 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-1

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiya. kredisi çekenler bankaya her ay 1.205 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 43.385 TL olarak hesaplanıyor.

QNB FİNANSBANK 40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

40 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya aylık kredi taksiti olarak 1.606 TL öderken toplam kredi maliyeti de 57.846 TL olarak hesaplanıyor.

QNB FİNANSBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-3

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde aylık kredi taksiti 2.008 TL, toplam kredi maliyeti 72.308 TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@