QNB Finansbank Müşterisi Olacaklara 2.200 TL'lik Kampanya

QNB Finansbank emekli maaş müşterileri için Ocak 2022 sonuna kadar yapılacak başvurular için 2.200 TL ödeme yapacağını ilan etti. Bankanın güncel kampanyası ve örnek ödeme listesi Emlak365'te.

Finans 11.01.2022 - 15:44 11.01.2022 - 15:44 Mustafa Karagöz

QNB Finansbank Ocak 2022 kampanyasını açıkladı. Ay sonuna kadar banka şubeleri üzerinden yada mobil veya internet bankacılığı kullanarak maaş müşterisi olacak emeklilere 2.200 TL'ye ulaşan ödeme yapacağını açıkladı. QNB Finansbank'ın emekli maaş müşterileri için hazırladığı son kampanyanın ödeme tablosu ile 3 yıllık taahhüt detayları haberimizde. 

EMEKLİ MAAŞ MÜŞTERİSİ OLACAKLARA 2.200 TL

Emekli maaş müşterisi olacak olan tüm vatandaşlar bu işlemlerin QNB Finansbank şubesinden yapabilecekler. QNB Finansbank şubesine sadece kimlik kartları ile gelen emekliler müşteri temsilci ile maaşını çok kolay ve hızlı bir şekilde bankaya taşıyabilir. Maaş taşıma işlemleri sırasında emeklilerden ek herhangi bir evrak yada bankacılık işlemi yapması istenmeyecek. 

Müşteriler 3 yıl boyunca maaşlarını QNB Finansbank bünyesinden almaya söz verecekler. Bu kapsamda QNB Finansbank'ın hazırladığı taahhütü imzalayacak olan emekliler 3 yıl boyunca maaşlarını bankadan alacaklar. Bu kapsamda yer alacak olan tüm emeklilere QNB Finansbank hem promosyon ödemesi yapacak hemde bankacılık işlemleri için ek avantajlar sunacak. 

Maaşa Göre Ocak Ödeme Planı

Maaş tutarı her bankanın ödeme planında olduğu gibi QNB Finansbank'ın promosyon ödeme planında da önemli. Maaşı yüksek olanlar için 2.200 TL promosyon ödemesi yapılırken daha düşük maaşlar için ödeme tutarı azalıyor. Bankanın her maaş aralığı için ilan ettiği ödeme listesi sizlerle.

Aylık 1.499 TL altında maaş alanlara 1450 TL net promosyon ödemesi yapılacak. 

Aylık 1.500 TL ile 2.499 TL arasında maaş alanlara 1850 TL net promosyon ödemesi yapılacak. 

Aylık 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 2.200 TL net promosyon ödemesi yapılacak. 

Ocak ayında geçerli kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler ay sonuna kadar başvurularını banka şubeleri üzerinden yada mobil veya internet bankacılığı aracılığıyla başvurularını yapacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@