QNB Finansbank'tan 100 TL Hediye Kampanyası! Efsane İndirim Günlerinin Tadı QNB Finansbank'ta Çıkacak

Efsane indirim günleri kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bugünlerde alışveriş yapan kişiler için para puan kampanyası başladı. İndirim günleri için Finansbank kampanyası detayları!

QNB Finansbank'tan 100 TL Hediye Kampanyası! Efsane İndirim Günlerinin Tadı QNB Finansbank'ta Çıkacak

QNB Finansbank, Kasım ayının son haftasına özel oldukça avantajlı bir kampanya düzenliyor. CardFinans ve QNB Finansbank kredi kartınızla yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişte 10 TL, toplamda ise 100 TL Paraf Puan kazanabilirsiniz. Detaylar ve kampanyaya katılım koşulları için haberimizi okumaya devam edin. Kasım ayında birçok banka önemli kart kampanyaları düzenlerken bu bankalardan biri de QNB Finansbank oldu.

Kasım ayı boyunca çeşitli kampanyalarla müşterilerini sevindiren QNB Finansbank, son haftayı da güzel bir kampanya ile kapatıyor. QNB Finansbank veya CardFinans bireysel kredi kartınızla yapacağınız harcamaları puan avantajına dönüştürebiliyorsunuz. Harcama adedini artırarak daha fazla puan kazanabilir, puanlarınızı dilediğiniz gibi harcayarak alışverişlerinizi daha uygun fiyata getirebilirsiniz.

Kasım Ayı Bitmeden Bu Avantajın Tadını Çıkarın

QNB Finansbank tarafından düzenlenen kampanyaya katılmak için QNB Finansbank sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan EFSANE yazıp 2273’e mesaj atabilirsiniz. Ayrıca QNB mobil uygulaması, QNB Finansbank ATM’leri ve 0 850 222 09 00 müşteri iletişim merkezini arayarak da bu kampanya için kaydınızı oluşturabilirsiniz. Yapacağınız her 150 TL ve üzeri harcama ile 10 TL Paraf Puan kazanabileceksiniz.

Kazandığınız puanlar işlem sonrasında kartınıza anında yüklenecektir. Bu puanları harcayabilmek için oldukça uzun bir vaktiniz olacak. QNB Finansbank kart kampanyasından kazandığınız puanları 31 Aralık 2021 tarihine kadar harcayabilirsiniz. Kampanya, yalnızca 24 Kasım 2021 ile 30 Kasım 2021 tarihi arasında gerçekleştirilen yurt içi işlemlerinde geçerli.

Enpara kartları ile QNB Finansbank ticari kartları bu kampanyaya dahil değil. Harcama sonrası işlemi iptal etmeniz ve yeniden ödeme yapmamanız halinde varsa kartınıza yüklenen puanlar geri alınır. İptal işlemi sonrasında tekrar ödeme yapmazsanız ve puanınız henüz yüklenmedi ise iptal sebebi ile puan yüklenmez. Her bir müşteri bu kampanyadan en fazla 100 TL Paraf Puan kazanabilmektedir. 150 TL ve altındaki harcamalarınız kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bu sebeple harcamalarınızı 150 TL’nin üzerinde tutmanızda fayda var. Ek kart ve sanal kartlarınızla yaptığınız harcamalar da kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL paraf puan kazanma imkanı sunulurken kazanalan puanlar 31 Aralık 2021 tarihine kadar harcanabilecek.

SONRAKİ HABER