QNB Finansbank'tan Görülmemiş Kampanya! Banka Vatandaşa Iphone 12 Verecek

QNB Finansbank düzenlediği yeni kampanya ile birlikte oldukça heyecan uyandırdı. Iphone 12 vereceğini açıkladı.

QNB Finansbank'tan Görülmemiş Kampanya! Banka Vatandaşa Iphone 12 Verecek

QNB Finansbank bir süredir düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile oldukça dikkat çekiyordu. Yeni bir kampanya daha düzenlediği ortaya çıktı. Bu sefer müşterilere özel son model bir akıllı cep telefonu vereceğini duyuran bankanın öncelikli olarak kolay adres bilgilerini hesapları ile eşleştirmeleri bekleniyor. Kolay adreslerini hesapları ile eşleştiren müşterileri için özel bir çekiliş düzenleyeceği belirlendi.

QNB Finansbank’ın resmi internet adresi üzerinden yapılan açıklama sonrasında kampanya detaylarına yer verildiği öğrenildi. Tam 3 kişiye son model akıllı telefonlardan olan Iphone 12 verileceği açıklandı. Kampanyanın 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli olduğu belirlendi.

ADRESİNİ EŞLEŞTİRENE SON MODEL CEP TELEFONU VERİLECEK

QNB Finansbank tarafından yapılan değerlendirme sonrasında cep telefonu ile diğer kolay adres bilgilerinin eşleştirilmiş olması gerekmektedir. Bu eşleştirme ile birlikte daha sonra para transferleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilecek. Müşteriler bu süreçte IBAN göndermeye gerek kalmadan anında cep telefonu numaraları üzerinden para alıp para gönderebilecekler.

QNB FİNANSBANK CEP TELEFONU KAMPANYASININ DETAYLARINI AÇIKLADI

QNB-finansbank

QNB Finansbank beklenen ve oldukça ilgi gören cep telefonu kampanyasının detaylarını da açıkladı. Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında tüm ülkede bulunan banka şubeleri, ATM’leri, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık şubeleri üzerinden kolay adres ekleme süreci geçerli olabilecek.

Herkes kampanyaya bir kez katılım gösterebilecek. Kampanya bitiminde hak sahipleri yapılacak bir çekiliş ile belirlenecek. Çekilişin düzenlenmesinin ardından 3 adet Iphone 12 model siyah cep telefonu verilecek. Kampanya bireysel müşteriler için geçerli olmakla birlikte adil olması için ek çekiliş hakkı verilmeyecek. 18 yaşından küçüklerin kampanyaya katılımına izin verilmeyecek.

SONRAKİ HABER