QNB Finansbank'tan İlk Defa Kredi Çekenlere Günde 18 TL Ödeme İle 15.000 TL Kredi Fırsatı

Daha önce QNB Finansbank’tan kredi çekmeyen yeni müşteriler için muhteşem bir kampanya hazırlandı. %1,34’ten başlayan faiz oranlarıyla bu tanışma size çok kazanç sağlayacak.

Finans 09.10.2021 - 04:16 09.10.2021 - 04:16 Gülcan Özer

QNB Finansbank, son dönemdeki kredi stratejileriyle hem müşterilerini, hem de ilk defa QNB Finansbank ile çalışacakları fazlasıyla şaşırtmakta. QNB Finansbank’ın günde 18 TL ödeme ile sunduğu 15.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası, sizi QNB ile tanıştığınıza fazlasıyla memnun edecek. Detayları kaçırmamak için haberimizi okumaya devam edin.

Üstelik kredinizi şimdi çekip taksitlerinizi 2022 yılında ödemeye başlayabilirsiniz. Bu eşsiz fırsat için şubeden internet bankacılığına, mobil şubeden ATM’ye kadar birçok başvuru kanalını kullanabilirsiniz. QNB Finansbank tanışma kredisi ile 15.000 TL çekmeniz durumunda günde sadece 18,40 TL ödeyeceksiniz. Bu durumda aylık taksit tutarınız 552,09 TL olacak.

Ödemeleriniz 36 ay sürecek olup bu süre zarfında bankaya toplam ödeyeceğiniz tutar da 19.875,16 TL olacak. Üstelik kredinizi 15.000 TL ile sınırlandırmak zorunda değilsiniz. Yine 36 ay vade ile kullanacağınız 20.000 TL için bankaya yapacağınız aylık ödeme 736,12 TL iken toplam ödemeniz 26.500,22 TL olacaktır.

QNB Finansbank’tan İlk Defa Kredi Çekeceklere İlaç Gibi Kampanya

QNB Finansbank’tan çekeceğiniz tanışma kredisi ile dilediğiniz harcamaları yapabilir, eğitimden sağlığa, tatilden ev masraflarınıza kadar tüm ihtiyaçlarınızı bu düşük maliyetli kredi ile karşılayabilirsiniz. Eğer henüz QNB Finansbank’ta hesap açmadıysanız tüm bankacılık işlemlerinizi gönül rahatlığıyla, üstelik oldukça kolay şekilde gerçekleştirebileceğiniz QNB Finansbank mobili hemen indirin.

qnb-finansbank-ihtiayç-kredisi-başvuru-ekranı

Müşteri olma özelliği ile görüntülü sohbet şeklinde geçecek görüşmenizi yapın ve hesabınızı anında açın. Tanışma kredisinde otomatik ödeme, bireysel emeklilik, hayat sigortası zorunluluğu gibi gereksiz detaylara da yer yok. Dilerseniz kredinizi sigortalı olarak da kullanabilirsiniz. Bir önceki başlıkta belirttiğimiz tutarlardan farklı taleplerde de bulunabilir, kredi tutarınızı harcama ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar taleplerinizi 36 aya kadar, üzerindeki taleplerinizi ise 24 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Şimdi Al 2022’de Ödemeye Başla

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli bankalarından biri olan QNB Finansbank’tan ilk defa kredi çekecek olanlar, standart müşteriler gibi 3 ay erteleme avantajından yararlanabiliyorlar. Özellikle sıkışık olduğunuz bir dönemde nakde ihtiyacınız varsa QNB Finansbank’ın bu kampanyası size deyim yerindeyse ilaç gibi gelecek. Kredinizi alıp ödemelerinizi ve borçlarınızı kontrol altına aldıktan sonra taksit ödemelerinize 2022 yılından itibaren başlayabileceksiniz.

3 ay erteleme için ek bir başvuru yapmanıza gerek yok. Kredi başvurusu esnasında ilk taksit tutarını Ocak 2022 ya da başvuru tarihinize göre 3 ayı aşmayacak şekilde 2022’nin dilediğiniz ayına göre ayarlamanız yeterlidir. Bu şekilde taksit ödemelerinize 2022’de başlayabilir, aradaki 3 aylık dönemde kredi ödemelerinizi düzenli şekilde ödeyebilecek hale gelebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@