QNB Finansbank'tan Öğretmenler Gününe Özel Kampanya! Yapacağınız Her Harcamada ParaPuan Kazanacaksınız!

QNB Finansbank tarafından Öğretmenler Günü'ne özel kampanya düzenleniyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre ParaPuan hediyeleri verilecek.

Finans 15.11.2021 - 20:37 15.11.2021 - 20:37 Engin Uzunoğlu

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken bankaların bu güne özel kampanyaları da şekillenmeye başladı. QNB Finansbank, öğretmenlere hediye alırken yapacağınız alışverişlerde ekstra ParaPuan kazandırıyor. Ayrıntılar için haberimizin devamını okumaya davetlisiniz.

QNB FİNANSBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAMPANYASI

QNB Finansbank, 24 Kasım’a kadar geçerli Öğretmenler Günü kampanyasını duyurdu. Buna göre yapılacak her alışverişte ParaPuan kazanılabilecek. 24 Kasım’a kadar tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL ParaPuan kazanabilirsiniz. Her harcamanın farklı günlerde olması halinde 100 TL’ye kadar ParaPuan kazanma şansınız olacak. Alışverişlerinizde CardFinans kredi kartınızı kullanarak siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Son Tarih Gelmeden Kampanyaya Katılın, Harcamalarınız Kazanca Dönüşsün

Kampanyaya katılmak son derece kolay 0850 222 0900 numaralı QNB Finansbank iletişim merkezini arayarak kampanyaya anında katılabilirsiniz. Ayrıca ATM’lerden ya da QNB Mobil uygulamasını kullanarak da kampanyaya katılmanız mümkün. Dilerseniz cep telefonunuzdan OGRETMEN yazıp 2273’e SMS göndererek de harcama öncesi katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım başvurunuzun ardından kampanya başvurunuzun onaylandığında dair bir SMS alacaksınız. Bu mesajı aldıktan sonra farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişle birlikte 10 TL ParaPuan kazanmış olacaksınız. Farklı günlerde yapacağınız 10 harcama ile birlikte toplam kazanım tutarı 100 TL’yi bulacak. 

Öğretmenler gününde sevdiklerinize hediye alırken QNB Finansbank kredi kartınızı kullanmanız halinde bu eşsiz fırsattan yararlanabileceksiniz. Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı ile Enpara kredi kartları bu kampanyaya dahil değil. Ayrıca almış olduğunuz ürünü iade etmeniz ya da ödeme iptalinde bulunmanız halinde yapmış olduğunuz alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmez. 
Hediye kazanımı sonrasında kartınıza yüklenen puanları yıl sonuna kadar harcayabilirsiniz.

Kazandığınız ödülleri 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanmamanız halinde mevcut puanlarınız silinecektir. Ayrıca aynı gün içerisinde birden fazla 150 TL ve üzeri alışverişiniz olursa ödeme iptali yapmamak kaydıyla ilk işleminiz kampanya kapsamında değerlendirilir. Bu sebeple çok zorunlu olmadıkça aynı gün alışveriş yapmak yerine ödemelerinizi farklı günlerde yapmanızı ve böylece daha fazla puan kazanmanızı tavsiye edebiliriz. Kampanya bitimine kadar ne kadar çok alışveriş yaparsanız o kadar çok puan kazanabilirsiniz. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@