QNB Finansbank'tan Yıl Başı Çekilişi! Mobil Şubeye Giriş Yapanlara iPhone 13 ve iPad Kazanma Şansı

Bedava iPhone 13 ve iPad kazanmak isteyenlere QNB Finansbank'tan müjdeli haber geldi. Mobil şube girişi ile hediye cep telefonu ve ipad kazanabilirsiniz. Finansbank mobil şube kampanyası!

Finans 03.12.2021 - 20:13 03.12.2021 - 20:15 Gülcan Özer

Bankalar, 2022 yılına girerken müşterilerini sevindirecek haberler sunmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir banka yıl başına özel çekiliş duyurusu yapmasın. Son dakika haberi ile yıl başı için çekiliş düzenlediğini duyuran QNB Finansbank, en cazip seçeneklerden biri konumunda. Çekiliş ile iPhone 13 ve iPad kazanmak için tek yapmanız gereken QNB Mobil’e giriş yapmak olacak.

QNB Finansbank, yıl başı çekilişinde tamı tamına 15 adet değerli hediye sunuyor. Katılımcılardan her biri 3 adet iPhone 13 ile 12 adet iPad ödüllerinden birini kazanma şansı yakalıyor. Kampanya, 31 Aralık gecesine kadar devam edecek olup çekilişe katılmak isteyenlerin bu tarihe kadar en az 1 defa QNB Mobil uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor. Her giriş, 1 çekiliş hakkı anlamına geliyor.

BEDAVA HEDİYE İPHONE 13 VE İPAD NASIL KAZANILIR?

Çekilişte ödül kazanan bireysel QNB Finansbank müşterileri 10 Ocak 2022 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek tören ile belirlenecek. Her bir müşterinin kullanabileceği maksimum çekiliş hakkı 1 adet ile sınırlanmakta. Birden fazla giriş yapılsa da 1 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasındaki ilk giriş dikkate alınacak.

finansbank yeni yıl hediyesi 3 aralık

Kampanyaya katılmak için ilk olarak QNB mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz ve belirlenen tarihler arasında giriş yapmanız gerekmekte. Eğer henüz QNB Finansbank müşterisi değilseniz uygulamayı indirdikten sonra görüntülü görüşme yoluyla hesabınızı açabilir, ayrıca QNB Finansbank mobil şifrenizi de alarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Çekilişe katılım için son tarih olan 31 Aralık 2021 gece yarısından önce mobil uygulamaya giriş yapmanız halinde 1 adet çekiliş hakkı elde etmiş olacaksınız. Çekiliş kampanyası yalnızca QNB Finansbank bireysel müşterileri içindir. Çekilişle birlikte 3 kişiye 128 GB iPhone 13 verilecek.

12 kişi de 32 GB iPad 10.2 inch Wi-Fi Tablet kazanma şansı elde edecek. Siz de bu şanslı kişilerden biri olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 31 Aralık saat 23:59’a kadar QNB Mobil’e 1 defa giriş yapmak. 18 yaşından küçükler yasa gereği çekilişe katılamamakta. Bu şartı sağlamadığı halde çekilişe katılım gösterenler ödül kazansalar dahi ödülü alamazlar ve bu hak yedek talihlilerden birine geçer.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@