QNB Finansbank'tan Yurtdışında Yüksek Lisans Yapacaklara Kredi! Krediyi Şimdi Çekin Eğitiminiz Bitince Ödemeye Başlayın

Yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyip ekonomik koşulları el vermediği için hayallerini rafa kaldıranlara QNB Finansbank’tan son dakika müjdesi.

Finans 21.09.2021 - 23:10 21.09.2021 - 23:10 Serhat Karaman

Yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyip ekonomik koşulları el vermediği için hayallerini rafa kaldıranlara QNB Finansbank’tan son dakika müjdesi. Avrupa’da yüksek lisans hakkı elde eden öğrenciler, özel kredi avantajlarıyla hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyor.

QNB Finansbank, Erasmus + Master kredisi ile eğitime verdiği desteği bir kez daha gözler önüne serdi. Avrupa’da bulunan anlaşmalı üniversitelerden birinde okuma hakkı kazandıysanız masraflarınızı karşılamak için uygun faiz oranlı QNB Finansbank yüksek lisans kredisinden yararlanabilirsiniz.

Eğitim süresi 1 yıl olan yüksek lisans öğrencileri 116.000 TL’ye kadar, eğitim süresi 2 yıl olan öğrenciler ise 175.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmekte. Üstelik ödemeler eğitim süresinin sona erme tarihinden itibaren 1 yıl sonra başlamakta.

QNB Finansbank Erasmus + Master Kredisi Detayları

QNB Finansbank yüksek lisans kredisi için bankaya kefil ya da teminat sunmanıza gerek yok. Size özel ödeme planı ile eğitim süresi boyunca taksit ödemenize gerek kalmaz. Yurtdışında eğitim gördüğünüz süre zarfında kredi ödemelerini dert etmenize hiç gerek yok.

QNB Finansbank’tan eğitim kredisi kullanmak isteyenler için öngörülen şartlar şu şekilde;

·Yüksek lisans kredisi, yalnızca Avrupa’daki anlaşmalı üniversitelerde geçerli. Bu üniversitelere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

·Erasmus + Master kredi detayları için 0850 222 11 18 numaralı eğitim finansman hattını arayabilirsiniz.

·Kabul gördüğünüz üniversiteden alacağınız kayıt evraklarınızla birlikte hesabınızın bulunduğu QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilir, QNB Finansbank hesabınız yoksa en yakın şubeye giderek başvurunuzu hesap açılışının akabinde hemen yapabilirsiniz.

·1 yıllık programlarda kullanılabilecek azami kredi tutarı 116.000 TL iken 2 yıllık öğrenim programlarında kredi üst limiti 175.000 TL olarak belirlenmiştir.

·Kefil ya da teminat şartı aranmamaktadır.

·Kredi ödemelerinizi dilediğiniz ödeme planıyla gerçekleştirebilir, eğitim sürenizin sonunda kredinizi erken kapatarak faiz avantajı elde edebilirsiniz.

·Bu program ‘’Avrupa Parlamentosu ve Konseyi’’ ile  ‘’Erasmus+ Master Programme’’ desteğiyle sunulmakta olup yüksek lisans öğrencilerine özel olarak tasarlanmıştır.

·Kredilerden alınan %0,5 kredi tahsis ücretinden muaf olacak şekilde kredinizi masrafsız çekebilirsiniz.

·QNB Finansbank yüksek lisans kredisi için kredi, kredi kartı ve ek hesap gibi kredili ürünlerinizin mevcut ödemelerinde gecikme olmamalı, ayrıca haciz, icra ya da kanuni takip kaydınız da bulunmamalıdır. Kredi notunuza göre bankanın kredi talebinizi olumsuz sonuçlandırma hakkı mevcuttur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@