Renault'tan 150 Bin TL, 50 Bin TL, 25 Bin TL İndirim Kampanyaları!

Sıfır kilometre otomobil kampanyaları merak edilen markaların başında Renault geliyor. Renault hangi model araçları hangi avantajlı imkanlarla müşterilere satıyor? İşte Renault araba kampanyaları...

Finans 14.02.2022 - 00:10 14.02.2022 - 00:11 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen vatandaşlara otomobil firmaları düzenledikleri araba kampanyaları ile önemli imkanlar sağlıyorlar. Bu imkanları değerlendiren vatandaşlar uygun mali koşullar altında sıfır kilometre araç sahibi olabiliyorlar. Otomobil fiyatlarının oldukça yükseldiği bir dönemde araba kampanyaları ile sağlanan avantajların değeri çok daha kıymetli bir hale geldi.

RENAULT ARABA KAMPANYALARI NELERDİR?

Türkiye'de otomobil firmaları arasında Renault oldukça yüksek bir pazar payına sahip olması ile tanınıyor. Bu yüksek pazar payından dolayı Renault'un araba kampanyalarına dair sorgulamaların sayısı çok fazla oluyor. Sıfır kilometre otomobil satın alırken marka olarak Renault'u seçenlere ise firma tarafından önemli imkanlar sağlanıyor. Araba kampanyaları ile duyurulan bu imkanlarla müşteriler daha kolay şartlarda araç sahibi olabiliyorlar. Peki Renault'un Şubat ayına dair araba kampanyalarında hangi fırsatlar bulunuyor?

150 BİN TL'LİK ÖTV İNDİRİMİ

Renault tarafından açıklanan araba kampanyalarının ilki ÖTV muafiyeti hakkında oldu. ÖTV muafiyetli olarak sıfır kilometre otomobil satın alma hakkı bulunan müşterilere 2021 model Yeni Taliant otomatik vites sıfır kilometre otomobil 203.500 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu otomobilin ÖTV indirimi ile müşterilere yaklaşık 150 Bin TL'Lik bir fiyat avantajı sağlanıyor.

Renault'un bir diğer araba kampanyasına göre ise Renault Yeni Captur için müşterilere önemli bir imkan veriliyor. Kampanya kapsamında müşteriler 2021 model Yeni Captur sıfır kilometre otomobil satın almak istediklerinde 25 Bin TL'lik indirimden yararlanabiliyorlar. Sıfır kilometre otomobil satın almak için müşteriler bu dev indirimden yararlanarak kazançlı çıkabiliyorlar.

Bir diğer Renault araba kampanyasına göre ise Renault Zoe için müşteriler 50 Bin TL'lik indirim fırsatı elde edebiliyorlar. 2021 model araçlar için geçerli olan bu indirim müşterilere oldukça ekonomik bir şekilde sıfır kilometre araç sahibi olma şansı veriyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@