Renault'tan Yeni Taliant Araba Kampanyası! Faizsiz Kredi İle Ayaklar Yerden Kesiliyor!

Renault'un Türkiye'de alt segment araçlarından olan Yeni Taliant için faizsiz kredi araba kampanyası düzenlendiği açıklandı. Renault Yeni Taliant faizsiz kredi nasıl kullanılır?

Renault'tan Yeni Taliant Araba Kampanyası! Faizsiz Kredi İle Ayaklar Yerden Kesiliyor!

Türkiye'de otomobil satın almak isteyenler firmaların araba kampanyalarını oldukça kapsamlı bir şekilde araştırıyorloar. Bu araştırmayı yapan vatandaşlar son günlerde Renault'un bir araba kampanyasına ilgi göstermeye başladılar.

FAİZSİZ KREDİ İLE YENİ TALİANT ARABA KAMPANYASI

Türkiye'de alt segment otomobillere rakip olarak Renault tarafından piyasaya sürülen otomobil modellerinden olan Yeni Taliant için çok avantajlı bir araba kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyaya göre müşteriler faizsiz kredi ile sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar.

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Yeni Taliant Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg model otomobili satın alacak olan müşteriler faizsiz kredi imkanından yararlanabilecekler. Bu kapsamda müşteriler belirtilen Yeni Taliant'ın ilgili versiyonunu 227 Bin TL'den satın alabilecekler.

60 BİN TL FAİZSİZ KREDİ

Kampanyaya katılıp Yeni Taliant model araç almak isteyen müşteriler 167 Bin TL peşinat ödemesi yapıyorlar. Kalan 60 Bin TL için ise Renault Finans tarafından 12 ay vadeli ve sıfır faizli kredi veriliyor. Böylelikle müşteriler aylık 5.067 TL ödeme yaparak sıfır kilometre Renault Yeni Taliant model bir otomobil sahibi oluyorlar.

yeni taliant faizsiz kredi

90 BİN TL YENİ TALİANT KREDİSİ

Renault tarafından müşterilere bir başka kredi imkanı da veriliyor. Yine Renault Yeni Taliant için geçerli olan bu kredi imkanına göre müşteriler 137 Bin TL peşinat ödemesi yaptıktan sonra 90 Bin TL de kredi kullanabiliyorlar. Bu kredi 18 ay vadeli olarak verilirken uygulanacak olan faiz oranı ise yüzde 0,82 olarak açıklandı. Bu kredinin aylık ödeme tutarı ise 5.590 TL oluyor.

Öte yandan renault Yeni Taliant için sağlanan kredi imkanları Maxxi Kredi koruma Sigortası ürününün satım alınması şartıyla kullanılabiliyor. Bu ürün satın alınmadan kredi kullanılmak istenirse ilgili finans kuruluşunun kredi şartları geçerli oluyor ve Renault tarafından sağlanan bu avantajlar kullanılamıyor.

YILLIK MALİYET HESAPLAMASI AÇIKLANDI

Renault kampanya açıklamasına göre 12 ay vadeli 60 Bin TL kredi sıfır faizle kullanıldığında bu kredinin yıllık maliyeti yüzde 1,06 oluyor. 18 ay vadeli, 90 Bin TL'Lik kredi yüzde 0,82 faizle kullanılırsa bu kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 13,28 oluyor.

SONRAKİ HABER