Renee Zellweger Los Angeles’taki Çiftlik Evini 6.4 Milyon Dolara Sattı, Emlak Yatırımı İle Yüzde 50 Para Kazandı!

Hollywood ünlüleri emlak yatırımları ile adlarından söz ettirmeye devam ederken Renee Zellweger yapmış olduğu emlak satışı ile yüzde 50 para kazandı!

Emlak Magazin 27.10.2021 - 16:58 27.10.2021 - 16:58 Gülcan Özer

Bridget Jones’un Günlüğü serisi ile dünya çapında bir üne kavuşan ve servetine servet katan Renee Zellweger yapmış olduğu emlak satışı ile adını bir kere daha magazin basınına duyurdu. Dağ eteğine kurulu bulunan süper lüks evini satan Renee Zellweger 6 sene önce aldığı evinin satışından yüzde 50 kar elde etti. 

Ünlülerin gözde yerleşim yeri arasında yer alan Los Angeles’taki Topanga Kanyonu’nda bulunan evini satışa çıkaran 52 yaşındaki güzel yıldız tek yeteneğinin oyunculuk olmadığını gözler önüne serdi ve emlak yatırımında da başarılı olduğunu gösterdi. NTV tarafından yapılan habere göre Renee Zellweger sattığı evi 2015 senesinde satın almıştı. 

6 SENE ÖNCE 3,4 MİLYON DOLARA ALDIĞI EVİ 6.4 MİLYON DOLARA SATTI! 

Sahip olduğu özelliklerle ağızları açık bırakan, içerisinde adeta yok yok dedirten süper lüks evi ünlü oyunca Renee Zellweger 2015 senesinde 3 milyon 400 bin dolar ödeyerek satın almıştı. Rol aldığı Bridget Jones’un Günlüğü serisi ile şöhret basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanan Renee Zellweger evini satışa çıkarmıştı. 

renee zellweger evini sattı

NTV tarafından yapılan habere göre 52 yaşındaki ünlü oyuncu yüzde 50 para kazanarak evini 6.4 milyon dolarlık fiyatı ile elinden çıkarmayı başardı. Ünlü yıldızın dağın hemen eteğinde yer alan evinin 4 yatak odası, 5 banyosu, kendine özel yüzme havuzu, sinema salonu, şöminesi ve spa salonu gibi çok sayıda özelliği bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@