Ripple (XRP) CEO Sahip Olduğu Altcoinleri Duyurdu Piyasalar Coştu! BTC, ETH ve Diğer Altcoinlerde Yeni Hareket Başladı!

Piyasa değeri en yüksek kripto paralardan biri olan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse hangi altcoinlere sahip olduğunu açıkladı. Peki, kripto piyasalarda son durum ne? İşte detaylar…

Finans 20.04.2022 - 17:17 20.04.2022 - 17:21 Duygu Dilan Duman

Piyasa değeri ile dünyanın en güçlü kripto para birimleri arasında yerini koruyan Ripple platformunun coini XRP, son yıllarda yaşadığı olumsuz hareket nedeniyle yatırımcılarını tedirgin etmeye devam ediyor. Ripple kurucusu ve CEO’su Brad Garlinghouse ise katıldığı bir CNBC etkinliğinde sahip olduğu altcoinleri açıklarken, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri etrafındaki kabileciliğin olumsuz etkilerinden de bahsetti.

Ripple CEO’sundan Kritik Piyasa Yorumu Geldi!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde CNBC’ye önemli değerlendirmelerde bulundu. Kripto para alanındaki kabilecilik anlayışının faydalı olmadığına işaret eden Brad Garlinghouse, kutuplaşmanın sağlıklı olmadığının altını çizdi. Öte yandan XRP dışında diğer yerel kripto para birimlerinin yükselişinin durdurulamayacağına da inandığını belirten Brad Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaşanan sıkıntı sonrasında zorlu bir görevde kalmaya devam ediyor.

Sahip olduğu kripto paraları da açıklayan Brad Garlinghouse, Bitcoin ve Ethereum sahibi olduğunu söyledi. Diğer bazı coinleri de aldığını ifade eden Garlinghouse, kripto para endüstrisinin gelişmeye devam edeceğine inandığını ifade etti.

Bitcoin Kaç Dolar?

bitcoin-13

Hafta başından itibaren Bitcoin sert bir hareket izlemeye devam ediyor. Yeniden 20 Nisan itibariyle 41 bin 543 dolar seviyesine ulaşan BTC, geçtiğimiz gün 38 dolar seviyesine kadar inerek ciddi bir tedirginlik yaratmıştı. Yaşanan bu fiyat dalgalanmalarına karşı uzmanlar uyarıyor.  

Ethereum Ne Kadar Oldu?

Bitcoin’in ardından toparlanma eğilimi gösteren bir diğer lider kripto para birimi Ethereum (ETH) ise 3 bin 105 dolar seviyesine geldi. Hafta ortasında Bitcoin ve Ethereum’da benzer oranlarda yukarı yönlü hareket görüldüğü aktarılıyor.

XRP Fiyatı Ne Kadar?  

Ripple CEO’su tarafından yapılan açıklamalar sonrasında hareketlenen piyasalarda XRP fiyatı ise 0,76 USD bandında ilerlemeye devam ediyor. Diğer birçok kripto para biriminde de benzer şekilde yukarı yönlü hareket 20 Nisan itibariyle görülmeye devam ediyor.

‘emlak365.com yatırım tavsiyesi vermez. Yatırım danışmanlığında yetkili kuruluş değildir. emlak365.com’un haber kaynakları uzman yorumlarıdır.’’

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@