Şart Yok, Koşul Yok! Bunu Yapan Herkese PTT Bedava Gram Altın Veriyor!

PTT tarafından insanların tasarrufa yönlendirilmeleri için yeni bir kampanya başlatıldı. PTT AVM üzerinden vatandaşlara bedava gram altın veriliyor. İşte bedava gram altın almanın tek koşulu...

Şart Yok, Koşul Yok! Bunu Yapan Herkese PTT Bedava Gram Altın Veriyor!

Türkiye'de insanların tasarrufa yönlendirişlmeleri için devlet kurumları tarafından çeşitli avantajlı imkanlar dönem dönem sağlanabiliyor. Özellikle altın alımlarında bir yönlendirme yapılmaya başlandı. Dolar yatırımı yaparak dolarizasyone destek olmak yerine vatandaşların altın yatırımı yapmaları tavsiye ediliyor.

Altın yatırımı yapmak isteyenleri teşvik etmek amacıyla vatandaşlara bedava gram altın verilmeye başlandı. Şartsız bir şeki,lde bedava gram altın verilmesi amaçlanan yeni bir kampanya başlatıldı. Buna göre vatandaşlar altın yatırımı yaparken bedava gram altın imkanına da kavuşabiliyorlar.

PTT'DEN BEDAVA GRAM ALTIN KAMPANYASI

PTT'nin yan kuruluşu olan PTT AVM tarafından vatandaşların altın yatırımı yapmalarının desteklenmesi adına yeni bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya göre vatandaşlar altın yatırımı yaparken kazançlı çıkabiliyorlar.

Ahlatcı Kuyumculuk ile PTT AVM işbirliğinde düzenlenen kampanya ile vatandaşlar anından herhangi bir kapsamlı şart olmadan bedava gram altın kazanabiliyorlar. Bu gram altınları kazanmak için tek yapılması gereken ise PTT AVM üzerinden altın satın almak oluyor.

bedava gram altın

PTT KİMLERE BEDAVA GRAM ALTIN VERİYOR?

PTT'den bedava gram altın verilirken bu hediyeyi kimlerin alabileceğine dair bir sınırlandırma getirilmiyor. Tüm vatandaşlar bu imkandan yararlanabiliyor. Yaş, meslek, cinsiyet, gelir durumu gibi herhangi bir ayrım olmaksızın herkes bedava gram altın alabiliyorlar. Bedava gram altın alınırken bir başvuru süreci, bir onay süreci veya bir taahhüt de olmuyor.

PTT BEDAVA GRAM ALTIN NASIL ALINIR?

PTT'den bedava gram altın almak isteyenlerin izleyecekleri yol belli oldu. Buna göre PTT AVM üzerinden altın alımı yapılması gerekiyor. Buna göre 25 Gram altın alan vatanbdaşlara 0,5 gram altın bedava veriliyor. 50 gram altın alanlara ise hediye olarak bedava 1 gram altın gönderiliyor. Bu hesaplama ile altın yatırımı yapmak isteyenler kazançlı çıkıyorlar.

25 GRAM VE 50 GRAM ALTIN KAÇ LİRA?

PTT AVM ile Ahlatcı Kuyumculuk tarafından yapılan kampanya ile şu anda 25 gram altın paketi 50 gram altın paketinin satış fiyatları belli oldu. PTT AVM'nin internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre 24 ayar 25 gram altın 12.684 TL'ye, 24 ayar 50 gram altın ise 25.363 TL'ye satılıyor. Bu altınları alanlara 0,5 gram altın ve 1 gram altın da hediye veriliyor.

PTT'den bedava gram altın almak isteyenlerin yapmaları gereken altın alımlarında ise vatandaşlara herhangi bir kargo bedeli yansıtılmıyor. Satın alınan cve bedava verilen gram altından hemen kargo yoluyla vatandaşlara fiziki olarak gönderiliyor.

SONRAKİ HABER