Şekerbank Emekli Müşteri Paketi! 1.750 TL Promosyon Ödemesi, Özel Faizli İhtiyaç Kredisi, Ücretsiz Banka İşlemleri!

Şekerbank emekli müşteri paketi ile emeklilere avantajlı imkanlar veriyor. Promosyon ödemesi, özel faizli ihtiyaç kredisi ve ücretsiz bankacılık hizmetleri ile emeklilere sürpriz yapılıyor.

Finans 22.09.2021 - 18:12 22.09.2021 - 19:09 Engin Uzunoğlu

Şekerbank tarafından başlatılan emekli müşteri paketi ile emekli müşterilere çok önemli avantajlı imkanlar verilmeye devam ediliyor. Emekli müşteriler promosyon ödemesinden özel faizli ihtiyaç kredisine kadar çeşitli imkanları Şekerbank'tan kullanabiliyorlar. Bu imkanları araştıran emekli müşteriler kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorlar. İşte Şekerbank'ın emekli müşterilere sağladığı imkanlar...

ŞEKERBANK EMEKLİ MÜŞTERİ PAKETİ NEDİR?

Şekerbank tarafından uygulamaya sokulan emekli müşteri paketi ile alakalı olarak ayrıntılar merak ediliyor. Emekli müşterilerin Şekerbank ile çalışmaları karşılığında çeşitli imkanları kullanmaları konusunda kolaylık sağlanıyor. Bu imkanlar oldukça kapsamlı olurken emekli müşteriler maaşlarını Şekerbank'a taşıyarak bu fırsatlardan yararlanabiliyorlar. 

HEMEN 1.750 TL PROMOSYON ÖDEMESİ 

Şekerbank'a maaşlarını taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımayacakları konusunda taahhüt veren emekli müşterilere nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Şekerbank bu konuda esasları belirledi ve açıkladı. Buna göre emekli maaş promosyonu kapsamında 1.500 TL'ye kadar maaşı olan emeklilere 1.250 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı olan emekli müşterilere 1.500 TL ve 2.500 TL'den fazla emekli maaşı olan emekli müşterilere 1.750 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

EMEKLİLERE ÖZEL FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank tarafından emekli müşterilere verilen imkanlardan birisi de özel faizli ihtiyaç kredisi oldu. Emekli müşterilere Şekerbank tarafından tanınan imkana göre bu ihtiyaç kredisi için 3 ay da taksit erteleme imkanı veriliyor. Kredi taksitlerini de emekli maaş gününe göre ayarlayabilen emkli müşterilere ihtiyaç kredileri için ödeme kolaylıklığı da veriliyor. 

ŞEKERBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL ÜCRETİSZ HİZMETLER

Şekerbank tarafından emekli müşterilere özel olarak ücretsiz hizmetler de veriliyor. Buna göre emekli müşteriler Şekerbank İnternet Şubesi ve Şeker Mobil Şube üzerinden yapacakları havale ve EFT'ler için herhangi bir ücret ödememekteler. 

Şekerbank tarafından uygulamaya sokulan kampanya kapsamında SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı emeklileri için 5 Bin TL ücretsiz limit üstü nakit çekim imkanı sağlanıyor. 

Öte yandan diğer bankaların ATM'lerinden emekli müşteriler emekli maaşlarını herhangi bir ücret ödemeden çekebiliyorlar. Ayrıca emekli müşterilere Şekerbank şubelerinde işlem önceliği de veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@