Servet Ödemeyin! Vakıfbank 100.000 TL'den Ucuza Çok Sayıda 2. El Araç Satıyor

Vakıfbank kendine ait araçları satışa çıkardı. Banka 65.000 TL ile 100.000 TL arasında çok sayıda araç satışı yaparken araçların marka model ve diğer özelliklerini almak isteyenlere aktarıyoruz.

Finans 09.09.2021 - 09:58 09.09.2021 - 09:59 Mustafa KARAGÖZ

Vakıfbank Eylül 2021 araç satış duyurularında 100.000 TL altında çok sayıda aracı satışa çıkardı. Bankanın ilan listesinde yer alan ucuz araç listesine dair tüm ayrıntıları kalem kalem araştırdık. İşte Vakıfbank'tan ilan edilen satış duyurusu ve araç satış listesi. 

VAKIFBANK'TAN 100.000 TL'DEN UCUZ 2. EL ARAÇ SATIŞI

Kendi arabasını almak isteyenler için fiyatlar belli bir seviyenin üzerinde bulunuyor. ÖTV indirimi fiyatları bir nebze geri çekmiş olsa da halen oldukça pahalı olan ikinci el piyasasında ek avantajlar bulunuyor. 

Bankaların kendilerine ait araç satışları son dönemlerde oldukça büyük ilgi görüyor. 

Vakıfbank'ta kendisine araç satış ilanları ile takip edilen bankaların başında geliyor. Çok sayıda araç satışı yapan Vakıfbank Eylül ayının ikinci haftasında yeni ilanlar yayımlandı. Öyle ki banka 100.000 TL altında 6 farklı duyuru yayımlandı. 

Halen ihalede olan ve başvuruları alınmaya devam edilen Vakıfbank'ın araç satış ilanınında yer alan araçlar arasında binek otomobil yanında farklı özelliklerde ticari araçlar da bulunuyor. 

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDEN İKİNCİ EL ARAÇLAR

Güncel ilan listesinde yer alan 6 farklı araç bulunuyor. Binek otomobil ilanlarının yanında ticari araç olarak kullanılan modeller ve minibüs modelleri de satış listesinde. En düşük araç satışı 65 bin TL olurken fiyatlar 95 bin TL'ye kadar çıkıyor. Bankanın listesinde ayrıca 100.000 TL'den pahalı olarak satışa çıkarılan ikinci el araç satışları da bulunuyor. 

100.000 TL'den Daha Ucuz Araç Satış İlanları

vakıfbank 100.000 TL ucuz ikinci el araçlar

100.000 TL'DEN UCUZ SATILAN ARAÇLARI ALMAK İSTEYENLER NE YAPACAK?

100.000 TL'den ucuz araçları almak isteyen yada tüm araç satış ilanlarını incelemek isteyen vatandaşların yapacakları ilk işlem Vakıfbank Gayrimenkul Satış internet sayfasına gitmek. Vakıfbank'ın resmi sitesine erişim sağlayacak olan vatandaşlar daha sonra Anasayfa'da Araç Satış İlanları ve Gayrimenkul Satış İlanları sekmesinden araç satışlarını görecekler. Bu sekmeye tıkladıklarında tüm araç satış ilanlarını görüntüleyecekler ve inceleyebilecekler. 

ALMAK İSTEYENLER İÇİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Bankadan araç almak isteyenler banka müşterisi olmaları durumunda internet bankacılığı üzerinden ihalelere teklif verebilirler. İhalelere teklif verme işlemleri aracın değer üzerinden bankanın belirttiği şekilde geçici teminat bedeli ödenmesi ardından ihale süreci dolmadan belirlenen muhammen bedel üzerinden teklifin verilmesi. 

İhaleye teklif verenler ihale süreci sonunda en yüksek teklife sahip olmaları durumunda araçları almaya hak kazanacaklar. Araçların alım satım işlemleri ise aracın bulunduğu Vakıfbank şubesinden yapılacak. Ayrıca almadan araçları görmek isteyenler de şubelere giderek mesai saatleri içinde araçları inceleyebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@