Shell Akaryakıt Kampanyası Başladı: 150 TL ve Üzeri Benzin, Motorin ve LPG Alana 40 Lira Hediye!

Brent petrol fiyatı Ukrayna gerilimi ile tırmanmaya devam ederken benzin ve motorine yeni zam beklentisi oluşmuştu. Akaryakıt harcamaları için beklenen indirim haberi Shell'den geldi.

Finans 14.02.2022 - 14:50 14.02.2022 - 14:51 Gülcan Özer

Akaryakıt fiyatları Ukrayna ile Rusya arasında yaşanan gerilim nedeni ile büyük bir hızla yükselişe geçerken benzin, motorin ve LPG otogaz fiyatları zamlanmıştı. Zamlar nedeni ile akaryakıtların işleri düşerken Shell müşterilerine yeni fırsatını sundu. Shell istasyonları üzerinden benzin, motorin mazot ve LGP alan kişilere 40 TL hediye uygulaması başladı. 

Türkiye'nin en büyük akaryakıt istasyonlarında biri olan Shell ile en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası tarafından başlatılan ortak kampanya ile akaryakıt harcaması yapacak olan kişilere hediye puan uygulaması başlatıldı. Böylelikle akaryakıt alışverişi için Shell istasyonlarını tercih eden kişilerin yapmış oldukları harcamadaki 40 liralık tutar puan olarak ceplerinde kalacak ve bir sonraki akaryakıt harcamasında indirim olarak yansıtılacak. 

SHELL AKARYAKIT KAMPANYASI İÇİN SON GÜNLER! 

Shell tarafından yapılan açıklama ile "1 Ocak - 15 Şubat 2022 tarihleri arasında, Maximum Kart'ınızla Maximum anlaşmalı Shell istayonlarından farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına, Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan" ifadeleri ile hem akaryakıt hem de otogaz harcamaları için 40 liralık hediye puan yüklemesi yapılacağı ilan edildi. 

shell kampanya duyurusu

SHELL 40 TL HEDİYE PUAN NASIL KAZANILIR?

Kampanya katılmak için ilk olarak Maximum kredi kartı sahibi olunması gerekiyor. Kredi kartı olan kişiler mobil uygulamayı cep telefonuna indirerek burada kampanyalar bölümünde yer alan Shell akaryakıt kampanyası yanında yer alan katıl linkine tıklayarak başvuru yapabilecekler. Kampanaya katıldıktan sonra Shell istasyonlarından farklı günlerde 4 kere tek seferde 150 TL alışveriş yapan kişilere 4. LPG, benzin ya da motorin harcamasında Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@