Sıfır Araba Almak İsteyenler İçin Fiat ÖTV ve MTV Muafiyeti Olan Modelleri Açıkladı!

Araç almak isteyen kişiler araba markalarının kampanyaları ve duyurularını takip ederken Fiat Ekim ayı kampanyası ile hem ÖTV hem de MTV muafiyeti olan modelleri açıkladı!

Finans 14.10.2021 - 15:47 14.10.2021 - 15:47 Gülcan Özer

Türkiye'nin en çok satılan araba markaları arasına adını yazdırmayı başaran ve çok sayıda modeli ile sınıfının lideri konumuna yükselen Fiat Ekim ayı kampanyasını duyurdu. Başlatılan kampanya kapsamında Fiat Egea, Panda, Doblo, Panorama ve Panda ailesi başta olmak üzere çok sayıda modelde fiyat indirimleri ile kredi desteği sağlanmaya başlandı. 

Başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere özel olarak duyuru yayımlayan Fiat ayrıca ÖTV indirimli ve MTV indirimli modelleri hakkında da güncellemeye gitti ve indirimli modellerin listesini yeniledi. Fiat ÖTV indirimli araçların listesi ve kampanya duyurusu haberimizde...

FİAT HEM ÖTV HEM DE MTV MUAFİYETİ İLE ARAÇ SAHİBİ OLMA İMKANI SUNUYOR! 

Fiat tarafından yapılan güncelleme ile Ekim ayında MTV ve ÖTV indirimi ile satışa sunulan araba modelleri listesi yayımlandı. Engelli bireylere sağlanan bu hak ile engeli olan vatandaşlarımızın ulaşımda yaşadıkları sorunların çözümü ve daha rahat hareket etmeleri amaçlanmaktadır. Engeli olan kişiler ÖTV ve MTV muafiyetli araç almak için bayiye giderken yanlarında;

Yeni kodlu engelli sürücü belgesi Devlet hastanesinden alınan,

ÖTV muafiyet hakkı ve kullanılması gereken aparatın belirtildiği sağlık kurulu raporu bulundurmaları yeterlidir. 

ötv-ve-mtv-indirimi-kampanyası

FİAT ENGELLİ İNDİRİMLİ ARABA MODELLERİ HANGİLERİ?

Fiat engelli sürücüler için özel olarak satışa sunduğu araba modellerini Fiat Egea ailesi, Fiat 500 C, Fiat 500 L ve Fiat 500 X olarak açıklarken Fiat engelli yolcular için özel olarak satışa sunulan araba modeli 500 L olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@