Şimdi Başvur, Hemen Kullan! QNB Finansbank KrediGO İle Tek Tıkla 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Nakit arayışında olan müşterilere özel imkanlar sunan QNB Finansbank tarafından KrediGo uygulaması ile kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veriliyor. KrediGo nedir, ne işe yarar?

Şimdi Başvur, Hemen Kullan! QNB Finansbank KrediGO İle Tek Tıkla 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Ekonomik gelişmeler karşısında zor durumda kalan bazı vatandaşlar içn bankalardan kredi kullanmak dışında bir başka alternatif bulunmuyor. Kredi kullanmak zorunda olan ve böylelikle bütçelerini düzerltmek isteyen vatandaşlar kolay bir şekilde kendilerine ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi edinmek istiyorlar.

Türkiye'de bankacılık sektöründe gelişmiş teknolojik sistemleri hizmetlerine entegre eden QNB Finansbank, kredi kullandırma konusunda da büyük bir yeniliğe imza attı. Buna göre müşteriler cep telefonlarına yükleyecekleri bir uygulama ile hemen kredi başvurusunda bulunup anında kredilerine onay alabiliyorlar.

KREDİGO NEDİR, NE İŞE YARAR?

QNB Finansbank'ın mobil kredi uygulaması olan KrediGo Türk bankacılık sisteminin yeni nesil en gelişmiş uygulaması olarak dikkat çekiyor. Akıllı cihazlarına krediGo uygulamasını indiren müşteriler bu uygulama üzerinden talep ettikleri kredile riçin yalnızca birkaç adım ile başvuruda bulunabiliyorlar.

KrediGo uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabilmek için QNB Finansbank müşterisi olmaya da gerek yok. Tek tıkla kredi başvurusu yapan müşteriler başvurularına birkaç dakika içerisinde sonuç alabiliyorlar. Sonuçlanan kredi başvurularının neticesinde ise talep edilen kredi miktarları hemen kullanılabilir hale getiriliyor.

KREDİGO AVANTAJLARI NELERDİR?

-KrediGo uygulamasından müşteriler kredi notlarını anlık olarak takip edebilirler
-Tek tıkla kredi başvuru yapabilme
-Onaylanan kredi tutarlarını hemen banka hesaplarına aktarabilme avantajı
-Kredi başvuru takibi yapabilme fırsatı
-Kredi hesaplama işlemi yapabilme imkanı
-KrediGo danışmanları ile kredi başvuru süreçleri hakkında bireysel destek alabilme fırsatı

KREDİGO ÜZERİNDEN 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'ın kredi hizmetlerinden olan KrediGo uygulaması ile tek tıkla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Bu krediyi kullanmak isteyen müşteriler maliyet hesaplamasını merak ediyorlar.

KrediGo uygulaması üzerinden veriler ihtiyaç kredilerinde müşterilere kişiye özel faizlerle finansman desteği veriliyor. Bu kredi faizi uygulamada kredi başvurusu yapılırken belli oluyor.

KrediGo uygulaması üzerinden verilen ihtiyaç kredilerinde faizler aylık yüzde 1,39'dan başlıyor. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay 1.115 TL kredi taksiti ödüyorlar.

kredigo 30 bin lira kredi hesaplama

KREDİGO UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?

QNB Finansbank'ın hizmetlerinden olan KrediGo uygulamasının nasıl indirilebileceği de araştırılıyor. Andraid cihazlar için Google Play üzerinden, Apple cihazlar için ise App Store kullanılarak bu uygulama akıllı cihazlara indirilebilir.

SONRAKİ HABER