Sinema Keyfiniz Hep Sürsün Diye İş Bankası Kredi Kartı Kullananlara Sinema Bileti Yüzde 50 İndirimli!

Hafta içi, hafta sonu ayrımı olmaksızın her gün saat 12:30’a kadar olan film seanslarında biletinizin yarısını İş Bankası ödüyor, size de sinema keyfini doyasıya yaşamak kalıyor.

Finans 15.10.2021 - 23:09 15.10.2021 - 23:09 Gülcan Özer

İş Bankası, bankacılık sektöründeki hızlı büyümesini sosyal sorumluluk kampanyaları ile farklı bir boyuta taşıyor. İş Bankası resmi sitesinden yapılan yeni duyuru, sinema severleri oldukça memnun edecek cinsten. İş Bankası, haftanın 7 günü boyunca saat 12:30’a kadar Cinemaximum’larda geçerli olmak üzere MaxiPuan dağıtıyor.

Tek yapmanız gereken Cinemaximum sinemalarından alacağınız biletlerinizi İş Bankası kredi kartı ile ödemek. Aidatsız kredi kartları ve ticari kartlar dışındaki tüm kredi kartlarınızla yapacağınız ödemelerin yarısı kadar MaxiPuan, İş Bankası kredi kartınıza yüklenir ve bu puanları dilediğiniz gibi harcamanıza fırsat verilir.

İş Bankası Kredi Kartı ile Film İzleme Keyfi

Şimdi %50 İndirimle İster tek başınıza, ister aileniz ya da sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız sinema keyfini yarı yarıya indirmek için herhangi bir başvuruya gerek yok. Sinema biletinizi alırken geçerli İş Bankası kredi kartlarından birini kullanmanız halinde bilet tutarının yarısı iade edilecek. Üstelik 12:30’da başlayan seanslar da bu kampanyaya dahil.

Cinemaximum sinemalarında geçerli olan bu kampanya, 31 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya gösterilen ilginin artmasıyla beraber sürenin en az yıl sonuna kadar uzatılması beklenmekte. Yine de bu fırsatı kaçırmamak adına izlemek için sabırsızlandığınız filmleri Türkiye’nin en yaygın sinema ağlarından biri olan Cinemaximum sinemalarında izleyin, ödemelerinizi İş Bankası kredi kartı ile yapın ve %50 indirimin tadını çıkarın.

IMAX, CGV ARTHOUSE ve IMAX 3D gösterimlerinin kampanyaya dahil edilmesi ile beraber İş Bankası müşterilerinin kampanyaya olan ilgisi de ciddi oranda artmış oldu. Pandemi şartlarının giderek hafiflediği bu dönemde eski güzel günlerinize dönmek adına sevdiklerinizle beraber sinema keyfi yaşayabilir, kazanacağınız %50 indirimle beraber bu keyfin maliyetini yarı yarıya düşürebilirsiniz. Cinemaximum biletlerinizi Maximum puan özelliği olan banka kartınızla yaptığınızda da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Biletlerinizi Cinemaximum resmi web sitesinden, sinema gişelerinden, ve Cinemaximum mobil uygulamasından temin etmeniz halinde kampanyaya dahil olma şansına sahipsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@