Son İndirimlerden Sonra İşte Petrol Ofisi'nin İstanbul, Ankara, İzmir'de Benzin, Motorin Ve LPG Otogaz Güncel Fiyatları

Son yapılan akaryakıt indirimlerinin ardından yeni fiyatlar merak ediliyor. Petrol Ofisi'nin İstanbul, Ankara ve İzmir'de benzin, motorin ve LPG Otogaz fiyatları kaç TL oldu?

Finans 25.12.2021 - 23:38 25.12.2021 - 23:38 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler baş döndürmeye devam ederken bir süredir yaşanan negatif gelişmeler tersine döndü.  Döviz kurlarındaki yükselişler olduğu sırada akaryakıt fiyatlarına zam üstüne zam yapılırken şimdi o zamlar geri alınmaya başlandı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) akaryakıta indirim üstüne indirim açıkladı. Bu indirimler ile Eşel Mobil Sistemi'ne ÖTV payı ayrılırken son motorin ve LPG Otogaz indirimleri pompaya yansımaya başladı. 

İSTANBUL, ANKARA, İZMİR GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Yapılan son indirimlerle beraber araç sahibi vatandaşlar benzin, motorin ve LPG Otogaz için güncel fiyatları merak etmeye başladılar. Nakliye masraflarından dolayı akaryakıt fiyatları her şehirde ayrı olarak uygulanıyor. Bunun için de İstanbul, Ankara ve İzmir'de akaryakıt fiyatları farklı farklı uygulanıyor. Bundan dolayı benzin istasyonlarında vatandaşlar karşılaşacakları fiyatları öğrenmek istiyorlar. 

PETROL OFİSİ AKARYAKIT FİYATLARINI GÜNCELLEDİ

Akaryakıt fiyatlarında vatandaşlar meydana gelen değişimleri takip etmekte oldukça zorlanmaya başladılar. Ancak firmalar akaryakıt fiyatlarını son indirim ile güncellediler. Türkiye'ye yaygın benzin istasyonu ağı bulunan Petrol Ofisi de fiyat güncellemesini gerçekleştirdi. İşte Petrol Ofisi'nin İstanbul, Ankara ve İzmir'de uygulamaya başladığı güncel akaryakıt fiyatları...

PETROL OFİSİ İSTANBUL AKARYAKIT FİYATLARI

V/Max Kurşunsuz 95: 11,63 TL
V/Max Diesel: 11,48 TL
V/Pro Diesel: 11,45 TL
LPG Otogaz: 8,17 TL

PETROL OFİSİ ANKARA AKARYAKIT FİYATLARI

V/Max Kurşunsuz 95: 11,69 TL
V/Max Diesel: 11,54 TL
V/Pro Diesel: 11,51 TL
LPG Otogaz: 8,34 TL

PETROL OFİSİ İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI

V/Max Kurşunsuz 95: 11,70 TL
V/Max Diesel: 11,55 TL
V/Pro Diesel: 11,52 TL
LPG Otogaz: 8,11 TL

Türkiye'de akaryakıt fiyatlarında gelecek hafta da indirimlerin devam etmesi bekleniyor. Bu yeni indirimler gerçekleştikten sonra fiyatlar yine değişecek. Yeni haftada tüm gözler EPGİS'in yapacağı indirim duyurularında olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@