Sonbahar Faizleriyle Emeklilere Halkbank'tan 30.000 TL Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank emekli maaş müşterilerine sonbahar dönemi faizleriyle mutlu emekli ihtiyaç kredisi veriyor. Banka müşterilerine BDDK kurallarına uygun vade ile 100.000 TL kredi sağlıyor.

Finans 13.10.2021 - 17:40 13.10.2021 - 17:40 Mustafa KARAGÖZ

Halkbank maaşını banka bünyesinden alan müşterilerine iki özel kredi sağlıyor. Bu kredilerin ilki mini kredi paketi kapsamında 5.000 TL limitle sağlanır. Diğer kredi paketi ise daha yüksek limit ve kolay ödeme seçenekleri ile sağlanır. 

Banka kredi kullanımları için "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir." açıklamasında bulundu. 

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE MUTLU EMEKLİ KREDİSİ

Halkbank emekli maaş müşterilerine sunduğu kredi pkatinde iki faiz seçeneği sunuyor. Emekli maaş müşterileri bankanın sunduğu olanaklar kapsamında yüzde 1.58 faiz oranıyla yüksek limitli kredi kullanabilirler.

Banka yüzde 1.58 faiz oranının müşterilerin kredi çekim aşamasında kredi tahsis ücreti ödemeleri durumunda geçerli olacağını aktardı. Eğer müşteriler kredi tahsis ücreti ödemek istemezlerse yüzde 1.63 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Halkbank'ın mutlu emekli ihtiyaç kredisinde en üst ihtiyaç kredisi limiti 100.00 TL olarak açıklandı. 

Kredi Maliyet Tablosu

halkbank mutlu emekli ihtiaç kredisi 13 ekim

Halkbank kredi kampanyasına başvuruda bulunacak emekli vatandaşlara Halkbank esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Müşterilerin kazançlarına göre belirlenen esnek ödeme seçenekleri şöyle;

Aylık eşit taksitli

Artan taksitli

Azalan taksitli

3 ayda bir eşit taksitli

Serbest ödemeli

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Halkbank emekli müşterilerinin kredi taleplerini iki şekilde alıyor. Maaş müşterileri mobil uygulama yada internet bankacılığından çok kısa bir sürede kredilerini kullanabiliyorlar. Ancak maaşını taşıyarak kredi başvurusunda bulunacak olanlar başvurularını Halkbank şubelerinden yapacaklar. Ayrıca internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve SMS ile kredi başvurusu yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@