Sosyal Yardımlaşma Vakfı Artık Kullanılmayan Fiat Doblo Marka Aracı Satışa Çıkardı

Bilecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir duyuru ile artık kullanılmayan ve kuruma ait olan Fiat Doblo marka aracı satışa çıkardığını duyurdu. İşte o satış fiyatı.

Finans 08.02.2022 - 14:39 08.02.2022 - 14:40 Mustafa Karagöz

Kurumların kendilerine ait araç satışlarına ilişkin yeni duyurular geldi. Hafta ortasında Bilecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı araç satışı için ilana çıktı. Kurum duyurusunda araç satışına ilişkin tüm detayları kamuoyu ile paylaştı. 

SYDV'DEN SATILIK FİAT DOBLO

Bilecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı duyurusunda satışa çıkardığı aracın 2011 model olduğunu duyurdu. Halen faal durumda olan araç için 118 bin 500 TL bedel belirlendi. Aracu almak isteyen vatandaşlar için bir tablo paylaşan kurum, satış işlemleri için 15 Şubat tarihinde ihale düzenleneceğini duyurdu. 

sydv satılık fiat doblo

Söz konusu aracın satış işlemlerinin 2886 sayılı D.İ.K’nun 45. maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile yapılacağonı ilan eden kurum; açık artırma adresi ve işlemlerine ilişkin "İhale yukarıda belirtilen gün ve saatte Bilecik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda,  Komisyon huzurunda yapılacaktır." açıklamasında bulundu.

İhaleye Katılmak İsteyenler için;

Açık artırma ile aracı almak isteyenler ihale sürecinden önce Bilecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından ücretsiz şekilde ihale şartnamesini görebileceklerini bildirdi. İhale şartnamesinde yer alan esasların istekli için uygun olması ve ihaleye başvuru yapmak istemesi durumunda ise şartname kurumdan bedeli ödenerek alınacak. 

İHALE BAŞVURULARI

Satılık araç için düzenlenecek olan ihaleye başvuru yapacak olan vatandaşlar İhale tarihine göre son iki ay içerisinde alınmış Kanuni İkametgâh Belgesi. Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve faks numarası. geçici teminatını yatırdıklarına dair banka dekontu, Gerçek kişiler T.C. Kimlik Numaralarını, Tüzel kişiler Vergi Kimlik Numaralarını vererek başvurularını yapacaklar. Eğer başvurular başkası adına yapılacaksa vekaletname de kuruma teslim edilecek. 

İhaleden Önce Uyarı

Bilecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı araca ilişkin bir de özel uyarıda bulundu. Aracın satın alındıktan sonraki dönemini kapsayan uyarıda "İstekliler aracı mahallinde görüp mevcut haliyle kabul ettiği ve satın aldıktan sonra herhangi bir tadilat veya onarım talep edemeyeceğine dair, SYD Vakfından alacakları “Araç Görme Belgesini” imzalayıp vereceklerdir." uyarısı yer aldı. Vatandaşlar alım işlemlerini bu uyarı doğrultusunda yapacaklar. 

Bilecik SYDV satılık doblo marka araç içintüm detaylar Bilecik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden yada 0 228 213 04 23 telefon  numarasından öğrenilebilir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@