Şubeye Gitmeden 15.000 TL Kredi Hesabınızda! Kredini Şimdi Çek 2022'de Ödemeye Başla

Bankaların kredi yarışı hız kazandı, şubeye dahi gitmeden kredi çekme imkanı sunuldu. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar hangileri?

Finans 24.09.2021 - 18:30 24.09.2021 - 18:30 Gülcan Özer

Teknolojinin hayatımıza kattığı en büyük yeniliklerden biri hiç şüphesiz şubeye gitmeden kredi çekebilme imkânı. Banka şubesine bile uğramadan 15.000 TL krediniz hemen hesabınıza geçsin, ödemelere de 2022 yılında başlayın. Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Öyleyse ayrıntılar için içeriğimizi incelemeye devam edin. QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli kredi avantajıyla 15.000 TL’ye kadar olan başvuruları anında onaylıyor.

Eğer QNB Finansbank hesabınız yoksa bunu dert etmeyin. Daha fazla vakit kaybetmeden QNB Finansbank Mobil Şube uygulamasını cep telefonunuza indirin  ve görüntülü görüşme yaparak hesabınızı açın. Hesap açılışının ardından krediler menüsünü kullanarak 3 ay ertelemeli kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Üstelik gelir belgesine, sayfalar dolusu sözleşme imzalamaya da gerek yok.

Anında 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Anında onaylı 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu için hesabınızı açar açmaz telefonunuza iletilen şifre ile QNB Finansbank mobile girin ve 3 ay ertelemeli kredi başvurusunda bulunun. Krediniz onaylanır onaylanmaz hesabınızı yenileyin ve kredi tutarını hesapta görmenin keyfini çıkarın.

Başvuru için dilerseniz T.C kimlik numaranızı yazıp 5030’a SMS de gönderebilirsiniz. QNB Finansbank hesabınız üzerinden gerçekleştirilecek bu başvuruyla beraber paranız yine anında hesabınıza aktarılacak. Şubeye gidip saatlerce sıra beklemenize, okumaya üşeneceğiniz sözleşmeleri stresli bir şekilde imzalamanıza gerek yok.

Mobil şube kullanmak yerine internet bankacılığı ile başvuru yapmak istiyorsanız QNB Finansbank web sitesi üzerinden bireysel internet bankacılığına giriş yapabilir ve kredi başvurunuzu buradan da iletebilirsiniz. Mobil şube sürecinde olduğu gibi krediniz onaylanır onaylanmaz paranızı hesabınızda göreceksiniz.

finansbank-ihtiyaç-kredisi-hesaplama

15.000 TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Krediye ihtiyacınız olduğuna göre mutlaka diğer bankaların kredi faiz oranlarına göz ucuyla da olsa bakmışsınızdır. QNB Finansbank 15.000 TL ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,39. Diğer bankalarla kıyasladığınızda bu özel kredi teklifinin fazlasıyla cazip olduğunu göreceksiniz. Daha az ödeyip aynı tutarda kredi çekmek varken neden bir başka banka ile uğraşasınız ki?

15.000 TL kredi çekip 24 ay vade seçeneğinden yararlanmanız halinde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı yalnızca 763,55 TL olacak. Çekeceğiniz anapara dışında ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı ise 3.325,33 TL olacaktır. 2 yılda ödeyeceğiniz kredi için fazlasıyla avantajlı değil mi? Cevabınız evet ise hemen QNB Finansbank kredi başvurunuzu gerçekleştirin ve kolayca kredi çekmenin verdiği hazzı doyasıya yaşayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@