Suzuki Swift, Suzuki Vitara, Suzuki Jimny Mayıs 2022 Araba Kampanyaları! 120 Bin TL Ve 150 Bin TL Kredi Destekleri!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Suzuki tarafından kredi destekleri verilmeye devam ediliyor. Suzuki Swift, Suzuki Vitara ve Suzuki Jimny araba kampanyaları Nisan - Mayıs 2022...

Finans 26.04.2022 - 18:34 26.04.2022 - 18:34 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler çeşitli maliyetleri de göğüslemek zorunda kalıyorlar. Özellikle araç fiyatlarında meydana gelen artışlar sıfır kilometre araba alımında vatandaşları bazı yan teşviklere zorunlu bıraktı. Bundan dolayı da araba kampanyaları ile sağlanan imkanlar özellikle araştırılıp sıfır kilometre otomobil satın alınıyor. Bu araba kampanyaları ile firmalar tarafından müşterilere oldukça cazip imkanlar sunabiliyorlar. Bu şekilde dikkat çeken kampanyalardan birisini de Suzuki firması duyurdu. 

Suzuki Nisan 2022 araba kampanyası ile müşterilere çeşitli imkanlarla kredi destekleri verileceği bildirildi. Suzuki Swift, Suzuki Vitara ve Suzuki Jimny için müşteriler çeşitli kredi desteklerini alabiliyorlar. Mayıs ayı sonunda bitecek olan Suzuki kredi desteği kampanyasının ayrıntıları nelerdir, hangi koşullarda müşterilere kredi desteği sağlanıyor?

SUZUKİ SWİFT ARABA KAMPANYASI MAYIS 2022

Suzuki firması tarafından yapılan açıklamaya göre Suzuki Swift model sıfır kilometre otomobil için müşterilere kredi imkanları sağlanıyor. Bu kapsamda müşteriler 120 Bin TL’ye kadar kredi desteğini 15 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faizle kullanabiliyorlar. Bu kapsamda Suzuki ile anlaşması bulunan İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından müşterilere kredi imkanı sağlanıyor.

SUZUKİ VİTARA ARABA KAMPANYASI MAYIS 2022

Suzuki’nin önemli otomobil modellerinden olan Suzuki Vitara için de müşterilere kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 150 Bin TL’ye kadar kredi desteğini 15 ay vade ve aylık 0,99 faizle kullanabiliyorlar. Bu krediler de İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından temin ediliyor. 

SUZUKİ JİMNY ARABA KAMPANYASI MAYIS 2022

Suzuki Jimny için müşteriler satın alırken hangi imkanlardan yararlanabileceklerini merak ediyorlar. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre bu otomobili satın alırken müşterilere 150 Bin TL’ye kadar kredi desteği veriliyor. Bu kredi imkanının kullanım şartları ise 15 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faiz olarak açıklandı.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@