Tatil hazırlıkları için nakit arayanlara müjde! Kuveyt Türk faizsiz seyahat finansmanına başvurular açıldı

Yaz mevsimini iple çeken ve tatil hazırlıklarına başlamak isteyenlere müjdeli haber geldi.Yaz tatili öncesi nakit ihtiyacı olanlara Kuveyt Türk faizsiz seyahat kredisi ile finansman desteği veriyor...

Finans 05.05.2022 - 20:09 05.05.2022 - 20:12 Duygu Dilan Duman

Türkiye bankacılık sektöründe faizsiz bankacılık hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren Kuveyt Türk Katılım Bankası, yine dikkat çeken bir duyuru yaptı. Kuveyt Türk resmi web sitesi üzerinden yapılan son duyuruda, bankanın faizsiz seyahat finansmanı için başvuruları almaya başladığı belirtildi. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerde nakit para sorunu çekmek istemeyenlere Kuveyt Türk faizsiz kredi desteği sunuluyor.

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, seyahat masraflarını faizsiz kredi ile karşılamak isteyenlere kaçırılmayacak imkanlar veriyor. Kuveyt Türk bankasından seyahat finansmanı alarak nakit sorunu yaşamadan bütçenize uygun kar payı oranları ile 36 ay vadeli seyahat kredisi çekilebiliyor. Faiz hassasiyeti olan müşterilerin bankacılık alanında bir numaralı tercihi olan Kuveyt Türk, seyahat finansmanının detaylarını bankanın resmi web sitesi üzerinden duyurdu.

Kuveyt Türk Seyahat Finansmanı Özellikleri

Kuveyt-Türk'ten-Kart-Müşterilerine-Giyim-Alışverişlerinde-Altın-Hediyesi!-3

Yaz tatili öncesinde ödemelerini uygun fiyat avantajları ile karşılamak isteyenler Kuveyt Türk faizsiz seyahat kredisi başvurularına devam ediyor. Tatil harcamaları için nakit arayanlar seyahat acentelerine yapacakları ödemelerde Kuveyt Türk seyahat finansmanı sayesinde kredi desteğinden yararlanabiliyor. Herkesin bütçesine uygun kar payı oranları ile 36 vadeli Kuveyt Türk seyahat finansmanı büyük ilgi görüyor.

Bilet ücreti, konaklama ve benzeri seyahat masraflarının tamamı için Kuveyt Türk seyahat finansmanı kullanılabiliyor. Seyahat finansmanında tüketicilere sadece TL, işletmelere ise TL başta olmak üzere dolar ve Euro olarak da fon kullanma imkanı tanınıyor.

Kuveyt Türk Seyahat Finansmanı Başvurusu

Kuveyt Türk katılım bankasından bütçeye uygun kar payı oranları ile finansman kredisi çekmek isteyenlerin öncelikle 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Ayrıca Kuveyt Türk resmi web sitesinde yer alan kampanya detaylarına göre başvuru esnasında müşterilerden bazı belgeler talep ediliyor. Başvuru sırasında ibraz edilmesi istenen belgeler arasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport, başvuru sahibine ait gelir belgesi ve satın alınacak seyahat hizmet bedelinin belirtildiği proforma fatura yer alıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@