TEB Sonbahar Kredi Kampanyası Başladı! 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi 386 TL Taksitle Veriliyor

Sonbahar kredi kampanyasını açıklayan TEB, müşterilere avantajlı fırsatlarla ihtiyaç kredisi verilmeye başlandığını duyurdu. 

Finans 08.09.2021 - 22:31 08.09.2021 - 22:39 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar ihtiyaç kredisi ile kendilerine en uygun maliyetleri sunan bankaları araştırırken TEB'den önemli bir duyuru yapıldı. TEB tarafından yapılan açıklamaya göre Sonbahar Kredi Kampanyası başlatıldı. Sonbaharda ihtiyaçların çok olduğu için böyle bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendiğini ilan eden TEB düşük faiz oranları ile müşterilere nakit desteği veriyor. 

TEB SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilere verilecek olan nakit desteğinin tüm detayları belli oldu. Müşteriler makul öaliyetler ile nakit sıkışıklıklarına TEB aracılığı çözüm bulabilecekler. Yeni kredi kampanyası ile büyük bir müşteri portföyüne ulaşmayı hedefleyen TEB oldukça kapsamlı avantajlarla ihtiyaç kredisi veriyor. 

teb sonbahar kredi kampanyası

TEB SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

TEB'in uygulamaya soktuğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının aylık faiz oranı da belli oldu. Buna göre başvuru yaparak Sonbahar İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyecek olan müşterilere banka tarafından yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. Ancak TEB'den yapılan bilgilendirmeye göre bu kredi faizi KKB skoru 1879 ve üstü olan müşteriler için geçerli oluyor. KKB skoru daha düşük olan müşterilere daha yüksek bir kredi faizi uygulanabiliyor. Net kredi faizi ise ihtiyaç kredisi çekme sürecinde banka tarafından müşteriye özel olarak belirleniyor. 

3 AY ERTELEME İMKANI

TEB'in yeni kredi kampanyasında müşterilere 3 ay erteleme imkanı da veriliyor. Böylelikle Eylül ayında ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kredi geri ödemelerine 2022 yılında başlıyorlar. Ödemesiz geçen dönem ise toplam vade süresinden düşülüyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çeken müşteriler 3 ay ertelemeli dönem talep etmeleri halinde kredilerinin ödeme planları 33 ay vade üzerinden yapılıyor. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere uygulanan kredi faiz oranı aylık yüzde 1,59'dan başlıyor. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 386 TL kredi taksiti ödeyecekler. Bu kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 25 olarak ilan edildi. 

teb 10 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB Sonabahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında nakit destek almak isteyecek olan müşterler kredi başvurularını nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler bu kredi başvurularını CEPTETEB Mobil, İnternet Şubesi ve TEB şubelerinden yapabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@