TEB'den Günde 19 TL'ye 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

İhtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlara güzel haberi TEB verdi. TEB'den 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar günlük 19 TL taksit ödüyorlar. 

Finans 25.09.2021 - 15:24 25.09.2021 - 15:28 Engin Uzunoğlu

Yaşanan ekonomik daralmadan dolayı nakit sıkışıklığı içerisine düşen vatandaşlar acil nakit problemlerini bankalardan kullandıkları ihtiyaç kredileri ile çözüyorlar. Bankalar arasında ise ihtiyaç kredisi faizlerinde bir yarış yapılıyor. Bu yarışta öne çıkan bankalardan birisinin de TEB olduğu bildirildi. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB tarafından müşterilerin nakit ihtiyaçları karşısında aradıkları finansal çözümlere yönelik yeni bankacılık ürünleri uygulamaya sokuldu. Sonbahar Kredisi olarak duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere çok sayıda imkan bir arada veriliyor. Müşteriler nakit desteklerini TEB'den alarak yaşadıkların bütçe dengesizliğine de son verebiliyorlar.

3 AY TAKSİT ERTELEME

TEB'in devreye soktuğu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler uygun şartlarda nakit desteği alma imkanı elde ediyorlar. Kredi geri ödemelerinde de müşterilere çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Bunlardan birisi de ihtiyaç kredilerine getirilen 3 ay erteleme imkanı oluyor. Talep ettikleri kredi miktarlarını alıp ekonomik sorunlarını çözen müşteriler ilk 3 ay bankaya herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Ardından ise aydan aya kredi geri ödemelerini gerçekleştiren müşteriler 3 aylık süreçte bütçelerini buna göre hazırlayabilme imkanı buluyorlar.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yaptığı açıklamada bu kredi ürününün tüm şartlarını duyurdu. Buna göre müşteriler ihtiyaç kredisi talebi ile TEB'e başvurduklarında aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Diğer bankaların ihtiyaç kredisi güncel faizleri ile karşılaştırma yapıldığında ise TEB müşterileri ortalamanın altında bir maliyetle ihtiyaç kredisi kullanmış oluyorlar. 

GÜNDE 19 TL TAKSİTLE 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB müşterileri günde 19 TL taksitle 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. TEB'in ihtiyaç kredisi faizi olan aylık yüzde 1,59 ile yapılan hesaplamada 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 579 TL oluyor. Bu aylık kredi taksiti 30'a bölündüğünde ise günlük 19 TL'ye denk geliyor. Günde 19 TL ödemeyi göze alan müşteriler hemen TEB'den 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 

teb ihtiyaç kredisi hesaplama 15 bin tl

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu da merak edilen konular arasında yer alıyor. Buna göre müşteriler kredi başvurularını mobil şube, internet şubesi ve banka şubeleri üzerinden yapabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@