TEB'den Şubenin Yolunu Unutturacak Dijital Kredi Kampanyası! Oturduğunuz Yerden 5 Dakikada Başvurun

TEB’ in dijital bankacılık uygulaması olan CEPTETEB, sahip olduğu özelliklerle TEB müşterilerine deyim yerindeyse şubenin yolunu unutturuyor.

TEB'den Şubenin Yolunu Unutturacak Dijital Kredi Kampanyası! Oturduğunuz Yerden 5 Dakikada Başvurun

Birçok bankacılık işlemini dijital ortamda gerçekleştirmenizi sağlayan CEPTETEB’ in en çok ilgi gören özelliklerinin başında ise dijital kredi hizmeti geliyor. Şubeye gitmeden 5 dakikanızı ayırarak hemen kredi kullanabileceğiniz bir platform olan CEPTETEB, uygun kredi oranları ile de emsallerine göre bir adım önde.

CEPTETEB, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşların en çok tercih ettiği dijital bankacılık uygulaması olarak göze çarpıyor. Şubeye gitmeden yalnızca cep telefonunuzu kullanarak kredi çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik henüz CEPTETEB hesabınız yoksa mobil uygulamayı telefonunuza indirerek kolayca hesap açabilir, tüm bankacılık işlemlerinize ek olarak kredinizi de 5 dakika içerisinde kolay başvuru adımıyla çekebilirsiniz.

Günde Sadece 13 TL Ödeyeceğiniz 10.000 TL Krediniz CEPTETEB’ de Hazır

CEPTETEB, kolay kredi hizmeti kadar uygun oranlarıyla da sıkça tercih ediliyor. 36 ay vade ile çekeceğiniz 10.000 TL için günlük sadece 13 TL civarı bir taksit ödemeniz yeterli oluyor. 36 ay vadede aylık ödemeniz ise sadece 400 TL olarak hesaplanıyor. Böylesine düşük maliyetli bir krediyi şubeye bile gitmeden çekebilmek gerçekten de büyük ayrıcalık değil mi?

teb-ihtiyac-kredisi-3

Artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için nakit desteğine gereksinim duyuyorsanız CEPTETEB sizin için ideal bir çözüm aracı olacak. Üstelik kredi tutarını taleplerinize ya da aylık ödeyebileceğiniz maksimum taksit tutarına göre belirleyebiliyorsunuz. 50.000 TL’ye kadar olan taleplerde 3 yıl, daha yüksek taleplerde ise 2 yıla kadar vade seçeneklerinden sorunsuz şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Yüksek tutarda kredi ihtiyacı bulunanlar için de örnek bir ödeme planı sunalım. Diyelim ki 60.000 TL tüketici kredisine ihtiyacınız var. Son değişen yasa ile beraber 50.000 TL’yi aşan taleplerinizi 24 aya kadar taksitlendirebilmektesiniz. Dolayısı ile yararlanabileceğiniz en yüksek taksit sayısına göre kabaca bir hesap yapalım. 60.000 TL tüketici kredisinin müşteriye aylık maliyeti 2.659 TL olacaktır. Bu kredinin toplam geri ödemesi ise 64.082,16 TL olarak belirlenmekte.

Kredi başvurularınız için cep telefonunuza ya da tabletinize CEPTETEB uygulamasını indirebilir, hızlı başvuru sayesinde kredi başvurunuzu 5 dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Onaylanan kredinizin hesaba geçmesi ise sadece saniyeler alacak. Üstelik ücretsiz bir şekilde kredi bedelini başka bir banka hesabına göndermek de tamamen CEPTETEB’ in kontrolünde. Diğer bankacılık işlemleri gibi para transferlerinde de CEPTETEB’ i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER