Tek Kuruş Masraf Ödemeden 20.000 TL Krediniz 5 Dakikada Hesapta

Ülkemizde dijital bankacılığın bayrak taşıyıcısı olarak dikkat çeken Enpara, yeni masrafsız kredi kampanyasıyla yine çığır açıyor. Üstelik belge, kefil ya da teminat şartı da yok.

Finans 21.09.2021 - 14:54 21.09.2021 - 14:58 Serhat Karaman

Ülkemizde dijital bankacılığın bayrak taşıyıcısı olarak dikkat çeken Enpara, yeni masrafsız kredi kampanyasıyla yine çığır açıyor. Üstelik belge, kefil ya da teminat şartı da yok. Gerekli şartları sağlamanız durumunda çayınız soğumadan krediniz hesabınızda.

Enpara 20.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Enpara 20.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisiyle ihtiyaçlarınızın kafanızı kurcalamasına izin vermeyin. Hemen Enpara uygulamasını indirin ya da Enpara web sitesini ziyaret edin ve bu ayrıcalıklarla dolu dijital bankacılık dünyasına gösterişli bir giriş yapın. Bankaya gidip saatlerce sıra bekleyemem diyorsanız hiç merak etmeyin, siz neredeyseniz Enpara da orada. Daha önce Enpara hesabı açmadıysanız başvurunuzu yapıp randevunuzu oluşturun, sözleşmeler de krediniz de ayağınıza gelsin.

Enpara başvurusu yaptıktan sonra banka yetkilisi tarafından istediğiniz yerde ziyaret edilerek başvuru formlarını imzalayabilirsiniz. Dilerseniz görüntülü görüşme uygulaması sayesinde yerinizden kalkmadan Enparalı olmak da mümkün.

Başvuru sonrasında tarafınıza iletilen şifre ile Enpara uygulamasından ya da resmi web sitesinde yer alan internet şubeden hesabınıza hemen erişebilirsiniz. Krediler sekmesinde yer alan başvuru butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilir ve kredinizin onaylanması halinde paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

ENPARA-İHTİYAC-KREDİSİEnpara 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

20.000 TL ihtiyaç kredinizi hangi vadede kullanacağınız konusunda kararsız kaldıysanız bunu da dert etmenize gerek yok. Sizin için 20.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini biz gerçekleştirdik ve diğer vade seçenekleriyle karşılaştırabilmeniz adına tablo haline getirdik.

Alt kısımda yer alan tabloda 20.000 TL tüketici kredisi için hangi vadede ne kadar ödeyeceğinizi kolayca gözden geçirebilirsiniz. Kredi tutarını arttırmanız halinde yaşanacak değişimi görebilmeniz adına 30.000 TL ihtiyaç kredisi seçeneğini de unutmadık.

enparakredi

Enpara’ da Kredi Tahsis Ücretine Yer Yok

Kredi çekerken dosya masrafı, sigorta ücreti ve izniniz dışında yapılan bankacılık hizmet paketlerinden sıkıldıysanız Enpara’ da böyle masraflarla uğraşmanıza gerek olmadığı müjdesini verelim. Çekeceğiniz kredi tutarı herhangi bir kesinti olmadan doğrudan hesabınıza geçer. Üstelik kredinizi başka bankada bulunan hesabınıza hiçbir masraf ödemeden transfer edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@