THK Satılık Gayrimenkuller! Konut, Arsa, Büro, İşyeri, Tarla, Depo, Dükkan

Türk Hava Kurumu satılık gayrimenkuller için yeni ilanlar yayımladı. Piyasanın çok daha altında ucuz fiyatlarla satılması nedeni ile kurumun ilanları yakından takip edilirken verilen yeni THK gayrimenkul satış ilanı ile 15 ilde yer alan 44 taşınmaz satışa sunuldu.

EMLAK HABERLERİ 05.07.2021 - 07:40 05.07.2021 - 07:40 Emlak 365

THK satılık gayrimenkuller ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında aralarında Antalya, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Aksaray ve Yalova'nın da yer aldığı tam 15 ilde bulunan 44 adet taşınmaz satışa sunuldu. 

Taşınmazlar için talep edilen en düşük ihale bedeli 10 bin lira en yüksek bedel ise 11 milyon lira olarak belirlendi. Satışa sunulan taşınmazlardan 4 tanesi hisseli tapu ile satışa çıkarken söz konusu ihalenin düzenleneceği tarih ise 18 Ağustos Çarşamba günü olarak ilan edildi. 

TÜRK HAVA KURUMU GAYRİMENKUL SATIŞ MÜZAYEDESİ AÇIK ARTIRMA İLE YAPILACAK! 

THK tarafından yayımlanan gayrimenkul satış duyurusu kapsamında mülkiyeti Türk Hava Kurumuna ait olan mesken, arsa, büro, işyeri, tarla, bağ, dükkan, devremülk ve depo gibi farklı niteliklere sahip olan taşınmazların açık artırma yöntemi ile satılacağı ilan edildi. Söz konusu taşınmaz satış ihalesi 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek. 

İhaleye katılmak isteyen kişi ya da kurumların teklifleri internet üzerinden e teklif sistemi ile kabul edilecek. 4 Temmuz 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan satılık taşınmazlar ihale ilanı kapsamında Antalya, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Aksaray ve Yalova'nın da yer aldığı tam 15 ilde bulunan 44 adet taşınmazın açık artırma yöntemi ile satılacağı belirtildi. 

Mülkiyeti Türk Hava Kurumu'na ait olan Antalya Muratpaşa ve Manavgat ilçesi ile Niğde Bor Yeniyol Mahallesi'ne bağlı olan meskenlerin yanı sıra verilen ilanlarda tarla, büro, depo, dükkan ve işyeri vasfından yer alan taşınmazların da açık artırma yöntemi ile satılacağı duyurulmuş oldu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@