Tüp Fiyatları Fena Patladı, Boş Tüp Fiyatı Bile 100 TL Oldu! Milangaz, Aygaz, İpragaz En Ucuz Tüpü Kim Satıyor?

Zam rekortmeni tüp fiyatları için yeni zamlar devam ederken küçük tüp depozito fiyatı da gelen zamların ardından şaşkınlık yarattı. En ucuz mutfak tüpü nerede, tüp fiyatları kaç TL, tüpe zam geldi mi?

Finans 10.04.2022 - 15:00 10.04.2022 - 15:01 Gülcan Özer

Doğalgaz fiyatlarına yapılan zammın ardından gözler tüp fiyatlarına çevrilirken beklenen tüp zammı da açıklanmıştı. Tüp fiyatlarına gelen zamlar vatandaşın Ramazan ayında mutfak masraflarını ne yazık ki arttırdı. Çay, şeker ve et fiyatları başta olmak üzere gıda ürünlerine gelen zamlar nedeni ile mutfakta zorlanan vatandaş bir kere de tüp fiyatları nedeni ile zora girdi. 

Vatandaş yaşanan zam yağmuru nedeni ile ay sonunu getirmekte zorlanırken yapılan son zamları tüm tüp markaları satışlarına yansıttı. Yeni zamların ardından 12 kilogramlık büyük tüp fiyatı 300 TL sınırını aşarken küçük tüp olarak ta anılan piknik tüpü için de depozito bedeli de yükseldi. 

KÜÇÜK PİKNİK TÜPÜ FİYATI ZAMLANDI, DEPOZİTO ÜCRETİ İLE BOŞ TÜP FİYATI 100 TL OLDU! 

Yaşanan zamlar vatandaşı zora sokarken mutfakta en büyük gider kalemlerinden biri de gelen son zamların ardından tüp fiyatları oldu. Mutfak tüpü rekor fiyata ulaşırken 2022 senesinin zam şampiyonları arasına adını yazdırdı. Tüp fiyatlarına gelen son zammın ardından küçük tüp depozito fiyatı 100 TL oldu. 

aygaz boş tüp fiyatı

AYGAZ TÜP FİYATLARI NİSAN 2022! PİKNİK TÜPÜ, KÜÇÜK TÜP SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Aygaz tarafından açıklanan küçük tüp depozito fiyatı 100 TL olarak ilan edilirken küçük tüp fiyatı ise Aygaz mini gaz bedeli olarak 69 TL oldu. Yani ilk kez küçük tüp olanlar boş tüp için 100 TL ücret öderken daha sonra bu tüpü doldurmak için de 69 TL ödeyecekler. 

ipragaz tüp fiyatları-3

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI NE KADAR, İPRAGAZ'DA MUTFAK TÜPÜ VE BÜYÜK - KÜÇÜK TÜP FİYATLARI KAÇ TL?

Türkiye'nin en çok satan tüp markaları arasında yer alan İpragaz'da gelen zammı fiyatlarına yansıttı. İpragaz küçük tüp fiyatı 60,5 TL olarak ilan edilirken büyük mutfak tüpü fiyatı ise 304,50 TL oldu. Ticari tüp fiyatı ise 615,50 TL oldu. 

milangaz tüp fiyatları

MİLANGAZ TÜP FİYATI KAÇ TL?

Tüp almak isteyen kişilere yönelik olarak Milangaz tüp fiyatı da güncellendi. Büyük tüp fiyatı 302,50 TL olarak revize edilirken, 2 KG tüp fiyatı ise 57,75 TL oldu. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@