Türkiye Finans Eğitim Masrafları İçin Kefilsiz 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Uzun bir dinlenme süresinin ardından çocuklar yeniden okul sıralarına kavuştu. Türkiye Finans eğitim masrafları için kredi müjdesi verdi!

Finans 28.09.2021 - 17:00 28.09.2021 - 17:00 Gülcan Özer

Veliler de bir yandan bu tatlı heyecanı yaşarken bir yandan okulların açılmasıyla beraber artan masrafları düşünmeye başladı. Türkiye Finans, çocuklarınızın eğitim masraflarını dert etmeyin diye özel kredi oranlarıyla yine yanınızda.

Türkiye Finans eğitim finansmanı ile eğitim harcamalarından kırtasiye alışverişine, okul kıyafetinden servis ücretine kadar tüm masraflarınızı taksitlendirebilir, çocuklarınızın geleceğini zorlanmadan güvence altına alabilirsiniz.

Türkiye Finans Eğitim Kredisi Başvurusu

Türkiye Finans eğitim kredisi başvurusu için en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye Finans mobil ve internet şubelerinden de eğitim finansman başvurusunda bulunabilirsiniz. Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz mobil şube uygulamasını telefonunuza indirerek dakikalar içerisinde görüntülü görüşme ile hesabınızı oluşturabilir, hemen ardından kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Oranları

Türkiye Finans eğitim finansmanıyla kefil derdi olmadan 10.000 TL kredinizi 36 ay vade ile anında çekebilirsiniz. Kredi notunuza göre tahsis edilecek kredi tutarı 5 dakika içerisinde vadesiz hesabınıza aktarılacak. Dilerseniz daha yüksek tutarda kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Örnek ödeme tablosu için aşağıda size özel hazırladığımız planlamalara göz atabilirsiniz.

türkiye-finans-oranları

Eğitim kredisi kampanyası 31 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek olup bu tarihe kadar yapılacak başvurularda yukarıdaki kredi kâr oranları geçerli olacak. Kredi dosya tahsis ücreti olarak %0,5 oranında alınan komisyon tutarı 10.000 TL için BSMV dahil 52,5 TL olarak tahsil edilecektir.

Kredi şartları arasında yedek hesap uygulamasının kullanılması, finansman sigortası yaptırılması ve otomatik ödeme talimatı verilmesi gibi koşullar yer almakta. Mevcut Türkiye Finans müşterilerinin yanı sıra ilk defa Türkiye Finans ile çalışacak bireyler de eğitim finansmanı kampanyasından yararlanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@