Ünlü Futbolcuların Evleri ve Fiyatları

Top peşinde koşan futbolcuların kazandıkları paralar dudak uçuklatmaya devam ederken aylık kazançları milyon dolarlarla ölçülen futbolcuların sürdükleri lüks yaşamda büyük merak uyandırıyor. Özellikle de ünlü futbolcuların evleri ve fiyatları dikkat çekiyor. 

Emlak Magazin 21.05.2018 - 10:04 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Top peşinde koşan futbolcuların kazandıkları paralar dudak uçuklatmaya devam ederken aylık kazançları milyon dolarlarla ölçülen futbolcuların sürdükleri lüks yaşamda büyük merak uyandırıyor. Özellikle de ünlü futbolcuların evleri ve fiyatları dikkat çekiyor. 

Raheem Sterling 'in EviManchester City futbol takımının oyuncusu olan Sterling haftalık 220 bin poundluk kazancı ile emlak yatırımı yapmayı tercih eden futbolcular arasında bulunuyor. Ünlü yıldız 3,6 milyon liralık malikanesinde yaşıyor.Kerim Benzama Evi Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Benzama yıllık 16,5 milyon euroluk kazancı ile en çok kazanan futbolcular arasında yer alıyor. Ünlü yıldızın özel uçağı, birbirinden lüks araçları ve milyon dolarlık malikaneleri ile oldukça lüks bir yaşam sürüyor.Lionel Messi'nin Evi Dünyanın en meşhur ve en çok kazanan futbolcularından biri olan Messi yıllardır Barcelona forması giydirmeyi sürdürüyor. Ünlü yıldızın çok sayıda evi ve malikanesi bulunurken yıllık 40 milyon liralık geliri ile dikkat çekiyor. Messi'nin çok sayıda evi ve malikanesi bulunuyor.Zlatan İbrahimoviç'in Evi Tam bir futbol efsanesi olan İbrahimoviç yıllık 11,5 milyon euroluk geliri ile en çok kazanan futbolcular listesi içerisinde yer almayı başarıyor. Alexis Sanchez 'in Evi Bulunduğu yere tırnakları ile kazıyarak gelen futbolcular arasında yer alan Sanchez son derece lüks bir malikanede yaşıyor.David Rooney'in EviHayatı boyunca geçim sıkıntısı yaşamayan şanslı insanlardan biri olan Rooney lüks malikanesinde sıklıkla konutlarını ağırlıyor.Neymar'ın Evi Brezilyalı futbolcu en son Paris'te yer alan 5 katlı bir binayı satın alarak magazin basınına konu olmuştu. Sık sık emlak yatırımı yapan futbolcu rüya gibi bir malikanede yaşıyor. Ronaldo'nun Evi Dünyanın en zengin futbolcuları arasında bulunan ve reklam gelirleri ile adeta futboldan daha fazla para kazanan Ronaldo yine de mütevazı karakteri ile büyük bir hayranlık uyandırıyor. Ünlü isim uzay üssünü andıran malikanesinde ailesi ile birlikte yaşıyor.David Beckham'ın EviGenç kızların sevgilisi David Beckham en az kendisi kadar ünlü olan eşi Victoria Beckham ve çocukları ile şatoyu andıran malikanesinde yaşamını sürdürüyor.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@