Vakıf Katılım' da Masrafsız POS Devri! Artık Herkes Cep Telefonunu POS Cihazına Çevirebilecek

Vakıf Katılım, mobil pos hizmetini Mobilde POS adıyla sunmakta. POS cihazı kullanabilen ticari firmalar ve şahıs işletmeleri, MobildePOS uygulaması sayesinde tahsilatlarını güvenle gerçekleştirecek!

Finans 23.10.2021 - 05:14 23.10.2021 - 05:14 Gülcan Özer

Teknolojinin bankacılık sektörüne en önemli yansımalarından biri olan mobil pos servisi birçok banka tarafından kullanılırken bankaların bu hizmeti farklı avantajlarla sunması, verdiği hizmetin ya da sattığı ürünün karşılığını kredi kartı ve banka kartı ile alan iş yerlerinin iştahını kabartmakta.

Bu kervana katılan son bankalardan biri olarak dikkatleri üzerine çeken Vakıf Katılım Bankası, temassız çekim özelliği ile fark yaratmaya aday. NFC özelliği bulunan tüm cep telefonlarında kullanılabilen MobildePOS uygulaması, standart pos cihazlarında bulunan masraflardan da arındırılmış hâlde.

MobildePOS ile Her Zaman ve Her Yerde Ödeme Alma İmkânı

MobildePOS uygulaması ile internet bağlantınızın olduğu her yerde ödeme alabilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerinizin kartlarını mobil cihazınıza temas ettirmesi ile ödemelerinizi hiç zorlanmadan tahsil edebilirsiniz. Üstelik birden fazla çalışanınız varsa kendilerine çeşitli yetkiler sunarak işletmeniz adına tahsilat yapmalarını sağlayabilirsiniz. MobildePOS uygulamasını telefonunuzun uygulama indirme servislerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

En yakın Vakıf Katılım şubesine giderek MobildePOS başvurusunda bulunabilir, böylece MobildePOS uygulamasını biran önce kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlemleri onaylama, iptal etme ya da iade etme hakkınızın da bulunduğu bu uygulamada çekim raporlarına ulaşmak da son derece basit. Çalışanlarınıza vereceğiniz yetkiler neticesinde yapılacak tahsilatları ana uygulama üzerinden anlık olarak takip edebilir, hangi personelinizin ne kadar çekim yaptığını dilediğiniz gibi raporlayabilirsiniz.

Vakıf Katılım, MobildePOS uygulamasını geliştirmeye devam ederken sizlere kolay tahsilat yapma şansı sunuyor olacak. Böylece satış bedellerini kolayca tahsil edebilecek, güçlü raporlama özelliği sayesinde işlemlerinizin kaydını daha sağlıklı bir şekilde tutabileceksiniz. Bankaların pos cihazlarını kullanıp her ay tonlarca masraf ödüyorsanız artık bu masrafların önüne geçme zamanı.

Siz de en yakın Vakıf Katılım şubesine giderek başvurunuzu yapın ve MobildePOS ayrıcalıklarını sonuna kadar yaşayın. Her yerde tahsilat ve ödeme alma özelliği sayesinde işletmenizi daha da geliştirin ve yeni projelerinizi daha kolay biçimde hayata geçirin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@