Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli Kredi Paketini Duyurdu! Memur, Emekli ve Özel Sektör Çalışına SMS ile Anında Kredi!

Kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emeklilerin tüm ihtiyaçları için kamu bankasından avantajlı kredi paketi! 3 ay ödemesiz dönemli verilecek! İşte detaylar…

Finans 20.05.2022 - 17:20 20.05.2022 - 17:21

Vatandaşların tüm ihtiyaçları için Vakıfbank’tan avantajlı oranlarla kredi desteği sunuluyor. Kamu personeli, özel sektör ve emekli her kesimden vatandaşın yararlanabildiği özel kredi fırsatları kapsamında 3 aya kadar erteleme seçenekleri de sunuluyor. 36 aya kadar vade ve uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların tüm ihtiyaçları için finansman sağlanması hedefleniyor. Üstelik SMS ile kolay başvuru ve bütçeye uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor.

3 Ay Ödemesiz Dönem İmkanı ile İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank’tan her bütçeye uygun geri ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi desteği veriliyor. Özellikle son dönemde artan ihtiyaçları için vatandaşlara cazip oranlarla ihtiyaç kredisi vermeye devam eden kamu bankaları, uygun geri ödeme seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Kolay başvuru adımlarını kullanarak kredi başvurunuzu yaptıktan sonra ister 3 aya kadar ödemesiz dönem fırsatından yararlanabilir isterseniz de aylık eşit, artan – azalan, 3 ayda bir eşit ya da balon ödemeli gibi esnek ödeme fırsatlarını kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

vakifbank-kredi-kampanyasi

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,55 faiz oranları sunuluyor. Uygun geri ödeme seçenekleri ve 36 aya varan vade olanakları ile 125 bin TL’ye kadar kredi kullandırılması hedefleniyor. 3.000 – 50.000 TL arasında kredi taleplerinde 36 aya kadar vade uygulanırken, 50 bin lira ve üzerinde kredilerde ise 24 ay vade seçenekleri kullanılabiliyor. Aylık düşük taksit oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak krediniz Vakıfbank’tan kolayca talep edebilirsiniz.  

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu  

SMS ile Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunu kolayca yapabilmek için aralarında birere boşluk bırakarak KREDI, TCKN, doğum tarihi ve aylık gelirinizi de ekleyerek, 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hızlı başvuru kanallarını kullanarak cep telefonunuzdan anında Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@