Vakıfbank Çok Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Duyurusu Yaptı! Yetişen Alıyor, 20 Bin TL Nakit Destek!

Nakit ihtiyacı olanlara Vakıfbank tarafından sevindirici bir haber verildi. İşte aylık yüzde 1,59 faizle verilen ihtiyaç kredisi için merak edilen tüm ayrıntılar...

Vakıfbank Çok Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Duyurusu Yaptı! Yetişen Alıyor, 20 Bin TL Nakit Destek!

Ekonomik sıkıntıya düşen vatandaşların akıllarına ilk gelen yok bankalardan kredi kullanarak nakit sorunlarına çözüm üretmektir. Bunun için de bankalar ihtiyaç kredisi başvuruları açısından oldukça yoğun bir çalışma süreci içerisinde olmaktadırlar. Vakıfbank ise Türkiye'de hem uygun faizle kredi vermesi hem de çok sayıda kredi onayı ile dikkat çeken bankaların başında gelmektedir.

NAKİT DESTEĞİ ARAYANLARA ÇÖZÜM

Vakıfbank tarafından müşterilerin herhangi bir ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için nakit desteği verilmektedir. Bu ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade ile müştrerilere sunulurken bunun yanında çok sayıda avantaj da müşterilere verilmektedir. Uygun faiz oranları ile verilen ihtiyaç kredileri müşterilerin bütçelerine göre de esnek ödeme planları ile temin edilmektedir.

Vakıfbank müşterileri tüm bu şartlar altında kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanarak tüm gereksinimlerini hemen karşılayabilmektedirler. İhtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmayan Vakıfbank müşterileri çektikleri kredilerin geri ödemelerini de kendilerini en yormayacak şekilde planlayabilmektedirler.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

-Müşteriler 36 aya kadar vade seçenekleri ile çektikleri ihtiyaç kredisini aylık, 3 aylık ve değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri ile ödeyebilmektedirler.
-Belirli ve düzenli geliri olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere ihtiyaç kredisi verilmektedir.
-Kredi kullanan müşterilere Hayat Sigortası yapılmaktadır.
-Teminat karşılığında ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır.
-Talep eden müşteriler 3 ay erteleme imkanından yararlanarak 3 ay ödemesiz dönemi aktifleştirebiliyorlar.

VAKIFBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanmaktadır. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 773 TL kredi taksiti ödemektedirler.

Kredi taksitlerini vade süresi boyunca günü gününe yapan ve herhangi bir şekilde gecikme faizi ile karşılaşmayan müşteriler bankaya toplamda 27.831 TL ödeme yapmış oluyorlar. Bu kredi için talep edilen kredi tahsis ücreti ise 100 TL olarak açıklandı.

vakıfbank ihtiyaç kredisi 20 bin tl hesaplama

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSUNDA HANGİ BELGELER GEREKLİDİR?

Vakıfbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerden bazı belgeler istenmektedir. Buna göre müşteriler nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisini bankaya vermelidirler. Ayrıca kredi çeşidine ve müşteriye göre ek belge ve teminatlar da talep edilebilmektedir.